Aká mám byť vo vzťahu?

Aká mám byť vo vzťahu?


Ženy si často kladú otázku, ako byť dobrou. Dobrou vo všetkom. A keby len dobrou, ale chceme byť priam dokonalou. Nezáleží na tom či ide o matku, dcéru, alebo o priateľku. Chceme, aby bol s nami každý spokojný. A práve preto sa často dopúšťame mnohých chýb. Pretože nech sa deje, čo len chce, len málokedy vieme byť skutočne perfektné. Občas to proste nejde. Ale napriek tomu sa môžeme snažiť. A dokonca sa stať pre niekoho tou najlepšou osobou. Pre nášho partnera. Tým teraz nemyslíme, že by ste sa mali úplne zmeniť, aby vás váš partner akceptoval alebo mal dokonca rád, to vôbec nie. V každom prípade však existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste vášho partnera robili šťastným.

okatá žena

Buďte sama sebou
Nerobte zo seba osobu, ktorou nie ste. Nikoho tým neoklamete. Jednoducho budete robiť zle iba sama sebe. Je jasné, že každý sa v začiatkoch vzťahu trochu pretvaruje. Výhodou je, keď máte za partnera svojho dobrého kamaráta, ktorého ste poznali už predtým. Vtedy je jasné, že sa nebudete na nič hrať a pretvarovať. Okrem toho aj keby ste sa hrali na neviem koho, raz to praskne. Raz sa jednoducho budete musieť  prestať hrať a vtedy váš partner pochopí, že má pri sebe niekoho úplne iného. A to určite nechcete.

modelka

Buďte oporou
To, čo väčšina z nás vo vzťahu skutočne potrebuje je, aby nám bol niekto oporou. Niekedy naozaj platí, že nič iné v živote ani len nepotrebujeme. Proste oporu a tým to končí. Chceme niekoho, kto tu pre nás bude aj keď nám bude dobre a aj keď nám bude naozaj veľmi zle. Stačí, keď dáme tomu druhému človeku pocítiť, že tu budeme vždy pre neho. Možno to znie ako klišé, ale verte tomu, že to naozaj platí. Keď tu budete pre svojho partnera aj vtedy, keď sa mu nebude dariť, bude to pre neho znamenať skutočne veľmi veľa. A takéto veci vás zblížia tak veľmi, až tomu sama nebudete veriť.