Cez čo sa pripájate na internet ?

Cez čo sa pripájate na internet ?


Ø  Od kedy sa objavili smartphoni na trhu , ľudia prestali používať počítač a notebooky . Najčastejšie sa pripájajú cez smartphon alebo tablet , a denne ľudia navštívia až 3000 stránok.
 
Ø  Smartphoni sa stále rozvíjajú a ženú technológiu do predu. Možno si to ani neuvedomujeme , ale stále máme viac smartphonou ktoré sú niečím výnimočným. Dnes , v tomto článku nebudeme hovoriť len  o smartphonoch ako takých ale smartphonoch ako internetovom médiu.
 mobil, káva, internet
Ø  Znamená to že cez smartphon sa dá pripojiť na internet. Ľudia internet potrebujú stále , bez a neho by ste si  nevedeli zistiť  všetko čo potrebujeme alebo by ste nemohli četovať alebo hrať online hry.  Hľadáme rôzne informácie a máme ho stále po ruke. Je dostupný doma , vonku , škole , kdekoľvek , samozrejme ak máte pri sebe smartphon.
 
Ø  Ešte skôr ako prišli smartphoni , na internet sa dalo a ešte dá pripojiť pomocou internetu. Avšak počítače ako keby pomalí vymierali , a nahradzujú ich smartphoni. Stolový počítač nemôžete zobrať zo sebou a nosiť  zo sebou notebook asi nebude prirodzené. Aj keď sú ľudia ktorý používajú počítač či notebook na internet je ich veľmi málo. Používajú ich najme deti , tínedžeri , a ľudia ktorý potrebujú počítač do práce. Štatistika ale  hovorí že až 80 percent sa pripájajú na internet cez počítač deti a 65 percent sa pripájajú mladý ľudia teda od 18 do 30 rokov.
 připojení internetu
Ø  V dnešnej dobe sa aj počítače aj notebooku rozvíjajú- Vyrábajú ich výkonnejšie , a rýchlejšie  ale rýchlosť tým neoplývania. Zoberte  si že keby bol o tisíc krát rýchlejší internet na počítači , ľudia by sa častejšie pripájali na internet práve tam. No rýchlosť internet v počítači sa nedá oplývať.
 
Ø  Aby som nepísal stále to iste dokola , trocha to zhrniem. Počítače nie sú zatiaľ v ohrození. No doba sa neustále mení , a stále sa rozvíja a možno príde aj chvíľa keď sa počítače a ani notebooky nebudú vyrábať. Uvidíme čo prinesie budúcnosť a čo nám prinesie technika . Stále teda platí že počítač vládne svetu a dlho dobo ešte budú.