Čo nás ženy upúta na mužoch

Čo nás ženy upúta na mužoch


V dnešnej dobe si každý myslí, že každá žena musí byť zlatokopka. A že, keď náhodou nie je, tak je to emancipovaná, silná žena, ktorej sa každý bojí a vlastne ona ani nikoho nechce, pretože si vystačí aj sama. Takéto ženy nepriťahujú mužov, pretože muž musí dobíjať a ochraňovať ženu. Ale veď to vy, muži, viete.
Ale musím vám oznámiť, že sme tu ostali ešte stále my – normálne ženy, ktoré nekopeme za zlato, ale za lásku. A čo je pre nás dôležité pri hľadaní lásky?

model

§  Rozum
Áno, je to dôležité, aby sme sa vedeli stým druhým človekom normálne porozprávať o rôznych témach zo života alebo zo sveta. A k tom treba trochu rozumu. Hovorí sa, že partneri sa hľadajú na zhruba rovnakých vekových, rozumových a spoločenských úrovniach a je to pravda. Preto sa neusilujte o triednu bifľošku, ak máte na vysvedčení od hora dole samé päťky. Ale samozrejme to je len príklad, pretože rozum sa nedá hodnotiť na základe známok, nie každého učenie v škole baví a napriek tomu, môže byť inteligentný.

pár

§  Cit
Ženám sa neskutočne páči, ak je muž galantný a má k nim cit, ktorý sa nebojí vyjadriť. Na začiatku sa nebojí dať najavo, že vás má rád. Hoci aj keď vám to nepovie slovne, ale z jeho skutkov sa to dá vycítiť. A mame radi, keď nám muž vie sám od seba povedať, že nás ľúbi alebo miluje. To je neskutočne nádherné.

§  Úsmev
Úsmev, úsmev, to je šanca zaručená… Aj takto nejako sa to spieva v známej pesničke a je to naozaj pravda. Úsmev vie spraviť divy. Keď sa na niekoho usmejete, viete mu spraviť hneď krajší deň. A možno sa zamiluje do vášho úsmevu. Áno, správne, zamilovať sa dá aj do úsmevu. Pretože to je to druhé najkrajšie, čo viete s ústami spraviť.

§  Humor
Ženy sa potrebujú občas aj zasmiať. Nie je to zábava, stále sedieť na gauči so suchárom a riešiť problémy. Veľmi sa nám rátajú takí muži, čo nás chcú rozveseliť, keď sme smutné a aj keď sa nesmejeme na ich vtipoch, ale na nich samých, akí sú pri tom zlatí, je to veľmi cenné. Cenné v tom, že im na nás naozaj záleží a snažia sa, aj napriek tomu, že samy vedia, že im to ani moc nejde.

§  Niečo spoločné
Samozrejme, aby vzťah naozaj fungoval, musia mať dvaja ľudia niečo spoločné a v niečom sa odlišovať. Spoločné pre to, aby mali napríklad, čo spolu robiť alebo o čom sa rozprávať. A odlišné preto, aby sa vedeli navzájom obohacovať o nové poznatky, vedomosti alebo informácie. Väčšinou sú tieto váhy celkom vyrovnané alebo prevládajú spoločné znaky.

láska

Tak pevne dúfam, že som vás aj ja obohatila o nové poznatky z oblasti nás žien. Čo je jedna veľká kapitola, ktorú asi nikdy nepochopíte, ale aspoň som vám to trochu priblížila.