Erotická masáž

Erotická masáž

Existujú dva druhy masáží: obyčajné masáže, ktoré sú pre väčšinu ľudí príjemné, a erotické masáže Tantradiamond, ktoré dokážu zmeniť život. Erotické správy sú podobné konvenčným, s tým rozdielom, že sú určené na uvoľnenie napätia a stresu u príjemcu zvýšením alebo dosiahnutím sexuálneho vzrušenia. Veľa ľudí by si prialo erotickú masáž od svojho sexuálneho partnera, ak by bola vykonaná správne. Pri nesprávnom vykonávaní môže byť erotická masáž fyzicky aj psychicky nepríjemná, preto je vhodné sa zveriť do rúk vyškoleným masérom a masérkam.

masaz2

Tantra masáže od špecializovaných terapeutov a masérov, sú rozdelené do niekoľkých typov – lingam masáže, joni masáže, nuru masáže, tantra masáže pre páry, tantra rituál a iné – vás znovu spoja so sebou samým, umožnia sebapoznanie telo, ducha a myseľ a nájdite rovnováhu a mier, ako ste si nikdy nemysleli, že to bude možné. Masáž pomocou dvoch alebo štyroch rúk. Tento štýl masáže môže prejsť až k masáži celého tela. Keď prijímač sleduje dve osoby, ako si masírujú telo, Duo masáž môže byť jedinečným a ohromujúcim vizuálnym zážitkom. Nuru alebo masáž tela na telo začína tým, že sa terapeut vyzlečie do spodnej bielizne. Aplikujú masážny olej na vaše telo aj na svoje telo. Použitý masážny olej nemá žiadnu chuť ani zápach.

masaz

Masérka potom začne trieť jeho telo o klienta. V závislosti od jednotlivca môže Nuru masáž niekedy viesť k pohlavnému styku. Lingam alebo masáž penisu – Počas tejto masáže masérka ctí prirodzené pocity a stimuláciu penisu jeho masírovaním. Účelom tejto formy erotickej masáže je naplno využiť výhody masáže genitálií. Yoni alebo vaginálna masáž – tento druh masáže používajú ženy na pomoc pri problémoch so sexuálnym zdravím, ako je anorgazmia alebo sexuálna bolesť. Tantrická masáž je typ masáže, ktorá zahŕňa jogu a sexuálnu terapiu. Tantra je známa ako „veda o extáze“, pretože zahŕňa vysielateľa a prijímateľa, ktorí sústreďujú svoje sexuálne vedomie a spiritualitu. Navštívte nás alebo sa dozviete viac o našich masážach, terapiách a terapeutoch na našej webovej stránke.