Muži milujú ženy, ktoré milujú seba

Muži milujú ženy, ktoré milujú seba


Šikovné gazdinky, ktoré sa postarajú o rodinu a nezabúdajú ani na seba, sú v očiach

mužov veľmi sexy. Žena sa nemusí ani prehnane líčiť, aby očarila, no nemala by sa zanedbávať. Tá, ktorá sa má rada, všetko stíha, lebo si na plecia naberie toľko, koľko zvládne. Nebojí sa však požiadať o pomoc svojho partnera. Jeho lásku si získava humorom a vtipom v nečakaných situáciách. Keď ho dokáže rozosmiať svojou prirodzenosťou, skrášli mu celý deň a aj pohľad na život.
blondýna u jezera

Silná žena je krásna žena

Muži milujú psychickú silu v ťažkých situáciách, ktorú ženy majú vrodenú. Múdra žena dokáže znášať bolesť a  životné prekážky a napriek tomu si zachováva svoju feminitu a integritu. Hlúpa žena okolo seba kope, plače a kričí. Tá vyspelá trpí potichu a „slovom mieri presne tam kam chce“. To znamená, že sa správne a vecne vyjadruje aj pod veľkým tlakom. Je fakt, že dnes sa stále viac do povedomia ľudí dostáva práve táto prednosť žien,
a to nielen v teóriách, ale aj v praxi!
žena fotografka

Muži nás testujú

Inteligentná žena je emočne vyrovnaná a je schopná muža odhaliť a „prekuknúť“.
Muž ju totiž neustále podvedome testuje – skúša, aby sa uistil či mu bude vhodnou
družkou a matkou jeho dieťaťa. Robí to napríklad aj keď mlčí a zdá sa, akoby ju ignoroval.
V prípade ak žena rozmýšľa a koná rafinovane – prekvapí ho a zaujme tým, že si zachová rozvahu. Takto si získa jeho obdiv. Obidvoch partnerov potom takéto okamihy spájajú a tešia.

Muž je hrdý na ženu, ktorá má vlastné aktivity, záujmy a robí to, čo ju baví. Tak, ako si
to ona cení na ňom, mal by aj on na nej. Nie sú od seba závislí – sú partneri vo vzťahu.

Vzťahy bez hádok neexistujú a temperamentná žena, ktorá má dostatok zdravéhosebavedomiaa nebojí sa s mužom aj pohádať, je pre neho neodolateľná. Isteže, počas hádky je jej protiargumentovanie pre muža neprijateľné. Avšak, každý normálny muž je napokon rád, že žena si stojí za svojim názorom a nebojí sa ho prejaviť.    

Stereotyp ničí lásku! Muž po žene túži aj keď to niekedy nedá najavo. Aktívny milostný život a ženské sebavedomie do neho vnášané, vie navyše napomáhať k prekonávaniu náročných životných skúšok.

Žena, ktorá pozná svoju cenu a má hrdosť, ktorá sa nenechá zavádzať druhými, ani vlastným partnerom, na úkor svojej ženskosti alebo hrdosti, patrí k jedinečným ženám. Pozná totiž svoju hodnotu. Vidieť cenu svojej ženy však musí aj jej partner.