Práca cez internet

Práca cez internet


Nezamestnaní ľudia , mamičky na materskej dovolenke , ale študenti hľadajú spôsob ako zabrániť na internete. Spôsobov  veľa ale skutočnosti nezarobíte nič . Pyramídové hry nemajú žiadny zmysel , len do toho vložíte svoje peniaze a nakoniec zistíte že ste o všetko prišli . Ak chcete zarobiť na ebay , tiež to nie je veľmi dobrý spôsob na zarábanie. Do toho tiež musíte veľa investovať možno sa vám vráti polovica s toho čo ste investovali a možno ani to nie.

pc

Pokiaľ ste šikovný a viete podnikať na ebay tak zarobíte ale inak pre laik je to len márna snaha a zbytočne investovanie peniaze do tovaru a všetkého ostatného čo k tomu potrebujete. Klikáčky na reklamy ktoré Vám chodia emailom tiež nie sú bohvie čo na zarobenie . Dostanete len pár centov za otvorenie emailu a do mesiaca zarobíte cca 5-6 €. Na druhej strane existuje niečo podobné ako ebay je Avon ktorý predáva výrobky zameranú na krásu .

Tiež do toho investujete čas a peniaze ale pokiaľ viem tak výrobky ktoré si od nich kupujete a neskôr predávate vám popredajú o niečo lacnejšie a vy ich môžete predávať známym za svoju cenu. Stačí ak predáte výrobok jednému známemu a ten váš odporučí ďalej a zárobok máte istý , ale nie navždy. Písanie blogov vám zaručuje zárobok ale musíte mať pravidelnú návštevu svojho blogu a pravidelne písať zaujímavé blogu ktoré budú mať popularitu medzi ľuďmi.  

notebook

Mladý ľudia ktorý si chcú zabrániť majú možnosť pridávať svoje videá na známu sieť YouTube. Natočiť , zostrihať , editovať a vídať video dnes dokáže každý a už len stačí získavať fanúšikov teda odoberateľov ktorý bude vaše videá sledovať , a čím vyššia sledovanosť videá tým lepší zárobok pre vás. Znamená že vo videách sa zobrazujú reklamy ktoré platia YouTuberom za umiestnení ich reklamného obsahu vo vašom videu. Ak budete mať svoju fanúšikovskú základňu môžete si vytvoriť svoj Merch a predávať ho pod svojou značkou.