Urobte si erotickú masáž aj u vás doma

Urobte si erotickú masáž aj u vás doma

Nemali ste čas vyskúšať so svojou manželkou všetky erotické túžby a hrátky? Možno je ten najvhodnejší čas na vyskúšanie tantrickej masáže. Profesionálna masérka vám prinesie do vašich sexuálnych zvykov niečo omnoho vzrušujúcejšie a samozrejme nové. Obohatí vás o vaše doterajšie skúsenosti a prehĺbi vás do zóny pokoja a vzrušenia.

boots-3849581_1920

Ona vie, ako sa to má robiť. Ak vám nejaké dotyky, hlavne intímne, nie sú príliš po chuti, kľudne jej to povedzte ešte predtým, ako sa vás na takýchto miestach začne dotýkať. Ona ich s radosťou obíde a začne sa viac venovať iným miestam na vašom tele. Masérka býva zväčša veľmi sympatická a príťažlivá žena, ktorá vie presne, čo má robiť a na ktorých miestach by vás to malo čo najviac vzrušovať. Nechajte ju, nech si robí svoju prácu. Tantrická masáž je masáž telo na telo, takže sa často používajú aj rôzne aromatické oleje alebo gély. Na výber je z množstva olejov, napríklad jojobový, kamilkový, konopný, marhuľový alebo veľa iných, ktoré by sme menovali asi do rána. Samozrejme sa chcete všetko potrebné dozvedieť práve teraz. V pozadí tantrickej erotickej masáže Privatportal musí hrať príjemná hudba, ktorá by vás mala naladiť na tú istú vlnu ako vašu tantrickú masérku. Už budete naozaj pripravení na to, čo sa bude odohrávať. Je len na vás, či tantrická masérka prejde aj po intímnych miestach na vašom tele. Môže aj nemusí. Podľa toho, kde ďaleko chcete so svojou masérkou zájsť.

relaxing-1979674_1920

Pri tantrickej masáži môže prísť kľudne aj k vášmu vyvrcholeniu. Nemusíte sa za to hanbiť. Je to prirodzená súčasť masáže a tantrické masérky sú na to zvyknuté. Nikdy sa nebráňte a nemajte strach. Odhoďte svoje zábrany a oddajte sa nespútanej erotickej a vzrušujúcej tantrickej masáži. Keď vyjdete z erotického salónu budete sa cítiť ako znovuzrodený. Budete mať úplne iné myšlienky ako doteraz, ktoré môžete potom praktizovať aj u vás doma vo vašej spálni.