Aj v Dubnici nad Váhom nájdete profesionálov, ktorí sa postarajú o vaše vozidlo

Kúpiť si nové auto je tá ľahšia a príjemnejšia stránka skutočnosti, že ste majiteľom nového vozidla. Od okamihu, keď automobil zaparkujete vo svojej garáži alebo na parkovisku pred bytovkou, začínajú starosti a povinnosti spojené s užívaním vozidla. Okrem toho, že vám pneumatiky Dubnica bude neustále vyťahovať peniaze z peňaženky pri každom tankovaní pohonných hmôt, je nutné starať sa oň aj po funkčnej stránke a technickom vybavení. Pravidelné vymieňanie oleja, nastavovanie a vyvažovanie kolies, výmena sezónnych pneumatík a tiež starostlivosť o karosériu, čiže umývanie a čistenie interiéru, to všetko má vplyv na to, aby váš štvorkolesový tátoš jazdil bez problémov čo najdlhšie.

koleso od auta

Všetky opatrenia, ktoré sú potrebné, aby automobil slúžil bez nutnosti nejakých závažných opráv dlhý čas, sa týkajú auta ako celku. Vozidlo však jazdí na kolesách, a tie sú obuté do pneumatík, ktoré takisto treba meniť, a to nielen zimné za letné a naopak, ale aj ich dizajn je dôležitý. Na to, aby ste mali vo vozidle pocit bezpečia, sú stanovené normy výrobcu na hĺbku dizajnu pneumatiky, kedy je ešte bezpečné na nich jazdiť, a kedy už je potrebné výmena za nové. Musia totiž dostatočne tlmiť nárazy prenášané z vozovky, jazda na nich musí byť bezpečná, mali by byť čo najtichšie a vyhovovať danému rozmeru kolies vozidla. Toto vám zaručia renomovaní výrobcovia, na výrobky ktorých sa môžete spoľahnúť a aké si vybrať, aj to vám poradia v pneuservise.

Málokto z majiteľov si dnes sám vymieňa kolesá či pneumatiky, pretože na všetky tieto úkony sú tu pre všetkých motoristov profesionáli, ktorí v servisoch vykonajú všetko, čo potrebujete. Pneuservisy majú k dispozícii zariadenia a mechanizmy na to, aby vám poskytli služby na úrovni. Prezujú vám sezónne pneumatiky, vyzuté aj uskladnia do nasledujúceho obutia, prípadné poškodenia či defekty opravia, a ak máte záujem o kúpu nových, priamo v pneuservise si môžete z niektorých aj vybrať.

maxresdefault

Základné služby pneuservisu v Dubnici nad Váhom:

-oprava defektov

-vyváženie diskov

-výmena pneumatík, diskov, ventilov a duší

-vyrovnávanie a striekanie diskov

-hustenie pneumatík

-uskladnenie a predaj nových pneumatík