AK vás prepadla prázdnota, nastal ten správny čas

Správny čas na duchovné obohatenie alebo duchovný rast. Je to vlastne obdobie, ktoré venujete sami sebe. Rozvoju svojej duše, ducha, vnútornej osoby..Ľudia to nazývajú rôzne.
Je vedecky dokázané, že hmota je v neustálom pohybe častí atómov. Tak aj naše telo, vedomie a celý vesmír je v pohybe a vibráciách. Aj ľudia vibrujú na určitých vibráciách. Vedci dokonca zistili, že emócie ovplyvňujú frekvenciu vibrácií. Odzrkadľuje sa to aj na našom zdraví ak sú frekvencie nízke často sa môže objaviť choroba a naopak.

světlo

Ako si ale svoje vibrácie zvýšiť a duchovne sa obohatiť?
Spôsobov je hneď niekoľko.
Jednou z možností je pravidelná meditácia. Je to stav človeka, kedy úplne uvoľní telo aj myseľ. Stačí ak si nájdete kľudné miesto, nemusíte vôbec ležať, úplne stačí poloha v sede. Pustite si relaxačnú meditačnú hudbu, zatvorte oči a sústreďte sa na svoj dych. Nechajte, všetko odísť čo vás trápi alebo ťaží, vypnite myseľ. Ak toto budete robiť pravidelne aspoň
15-20 minút denne určite vaša prázdnota čoskoro pominie.

Hudba, je ďalším spôsobom ako z tela vyhnať nízke vibrácie a zlé emócie. Nehovorím nikomu že nemá počúvať metal alebo rap, každý nech počúva čo sa mu páči. Ak si ale pustíte hudbu, pri ktorej si vaša myseľ, duch aj telo oddýchnu, určite sa aj pocit prázdnoty stane minulosťou.

Ako sa ďalej duchovne obohatiť? Jednou z najlepších možností sú knihy. Dnes v modernej dobe existuje obrovské množstvo kníh, e- kníh, videí, článkov na webe (ako napríklad )..Ľudia ktorí duchovne rástli a možno stále rastú napísali o svojich životoch, o svojom duchovnom prebudení. Je veľa kníh, ktoré vám vysvetlia ako fungujú naše duše, myšlienky, vibrácie, a vy každou jednou knihou duševne rastiete. Stále sa zlepšujete a chcete vedieť viac…

slunce

Prírodaje ideálne prostredie pre váš osobný rozvoj, pre zvýšenie vašich vibrácií. Nič a nikoho nepotrebujete iba sami seba a svoje nohy. Ak budete vnímať krásu prírody a zabudnete na všetky myšlienky, vaše duchovné obohatenie znovu porastie. Telo sa naplní kyslíkom a vy sa budete cítiť spokojnejšie. Prechádzka prírodou vám pomôže prekonať pocit prázdnoty.


Je jedno ktorú z činností budete vykonávať, hlavne ju robte s radosťou a elánom. Všetko čo vás napĺňa spokojnosťou a šťastím zvyšuje vašu duchovnú vibráciu a pomáha vám vo vašom rozvoji.