Ako byť chlapom, ktorý ma hodnotu ?

Poznáte to, chce to zmenu. Cítite sa rôzne, občas ste emotívny a impulzívny. Občas cítite, že vám niečo chýba ? Čo je to ? Cítite, že vaše maskulínna energia spí, akoby ste boli len odrazom toho, čím naozaj chce, potrebujte impulz, potrebujte sa prebrať zo sna, zobudiť sa zo sna a začať žiť. Tieto aktivity z vás určite spravia lepšieho, úspešnejšieho, sebavedomejšieho a hodnotnejšieho chlapa ako bol ten, kým ste boli včera.tetování.jpg
Vstávajte skôr, ak ste zvyknutý spať dlho nerobte to.Ráno je časť dňa, kedy je najaktívnejší. Zmeňte svoj biorytmus a zobúdzajte sa skoro ráno. Spravte veci ráno a tak budete mať voľnejší deň. Nič neodkladajte ale naopak pracujte hneď z rána.
Cvičte, či už ráno, alebo večer, alebo v priebehu dňa. Cvičte.Nájdite si pohybovú aktivitu, ktorá vás bude baviť. Ideálne je nejaký spôsob cvičenia. Či už spálite nadbytočný tuk, naberiete svalovú hmotu. Nie len že sa po tréningu budete cítiť lepšie. Uvoľní sa vám dopamín ale zároveň sa zvýši aj produkcia testosterónu a to je hormón, ktorý potrebujte k tomu, aby vo vás prebudil silnú mužskú energiu.
Vzdelávajte sa, čítajte knihy.Nie len že, čítaním kníh získate lepšiu slovnú zásobu ale zároveň sa aj zlepší vaša predstavivosť a komunikačné schopnosti. Čo je dôležitejšie ako komunikácia ? Úroveň vášho života sa odvíja od toho, ako ste schopný komunikovať.sportovec.jpg
Otužujte, áno otužujte. Studená voda vám spraví dobre, prebudí vaše telo a dodá vám testoterón. Stane sa tak disciplinovanejšími a odolnejšími. Začnite v lete, najprv jemne a postupne zvyšujte dobu v ľadovej vode. Na začiatok si dajte po sprche pár sekúnd (aspoň 30) ľadovej sprchy, uvidíte po čase, sa vám to zapáči.
Verte si. Nie je nič dôležitejšie ako zdravá sebadôvera.Nikdy sa nepodceňujte, skôr sa radšej občas preceniť ako by ste sa mali podceniť. Verte si choďte a konajte. Nemáte sa čoho báť. Strach je len ilúzia mysle. Sebadôvera je brána k novým obzorom života.