Ako si dohodnúť sex zafo?

Ak si chce človek nezáväzne užiť a áno, myslíme tým zažiť sex zafo, má na výber niekoľko možností ako to dosiahnuť, konkrétne teda ako sa môže skontaktovať s nejakou spoločníčkou na sex (za peniaze). Niektoré možnosti už zostávajú naozaj retro alebo lepšie povedané- zastarané, iné sú zas naopak typické pre dnešnú modernú dobu a využíva ich stále viac záujemcov.

To, čo môžeme vidieť už v starých filmoch, sú ulice, na ktorých pri ceste na chodníku vo večerných hodinách postávajú namaľované slečny a ženy s krátkou minisukňou a obuvou na vysokých opätkoch, teda sú to prostitútky, čo takýmto spôsobom čakajú na svojich zákazníkov. Z hľadiska otázky, či to je legálne alebo nie, túto možnosť nechceme propagovať, len sme ju využili ako príklad, že takéto „rande“ je už skutočne zastarané a pri takejto stretávke sa dá navyše naraziť na rôzne indivíduá, ktoré nevyzerajú práve najlepšie.

ženská silueta, stena, sexi

Potom je tu tá lepšia možnosť- návšteva nočného podniku, v ktorom sa tancuje striptíz a nechýbajú v ňom ani voľné miesta na hornom poschodí, kde sa po vystúpení a po určitej dohode zákazník môže stretnúť s konkrétnou tanečníčkou súkromnejšie. Touto cestou sú teda aj verejné priváty, „domy lásky“, ktoré môžu byť na rozdielnej kvalitatívnej úrovni, väčšinou však dostatočne luxusné a solídne. Niekomu v takomto dome ale aj tak môže chýbať pocit dostatočného súkromia.

striptíz reklama

A na záver tá najaktuálnejšia cesta a dá sa zároveň povedať, najkomfortnejšia a najviac súkromná. Cez online sex ponuky Privatportal si nájdete vašu spoločníčku podľa vášho kritéria- ponuka sa dá filtrovať napríklad podľa mesta a okresu, podľa veku či nejakej konkrétnej sex praktiky a s touto si cez telefónne číslo v jej profile dohodnete stretnutie. Prídete k nej na byt alebo ak poskytuje eskort, môže prísť ona za vami, napríklad na hotelovú izbu.