Bezpečnosť na prvom mieste

Keď sme sa rozhodli, že budeme s manželom stavať dom, vedeli sme, že sa púšťame do neľahkej úlohy. Nakoniec sme nič nestavali, no kúpili sme len holú stavbu, v ktorej nebolo vôbec nič. Hovorili sme si, že sme mohli dopadnúť aj horšie, preto sme sa s chuťou pustili do prerábania. Obaja sme si najprv museli ujasniť, v akom štýle chceme, aby sa niesol náš dom, no keďže sme spolu už boli dosť dlho, vedeli sme, že musíme nájsť nejaký kompromis.

Jezdící schody

Každý človek, ktorý má vzťah už nejaký ten rok, vie, že kompromis je kľúčový. Bez neho by stroskotal každý vzťah.

Zo začiatku sme sa aj my veľmi často hádali, takmer o všetkom, na čo sme nemali rovnaký názor. Už sme boli na pokraji veľkej krízy, keď sme si uvedomili, že to takto nepôjde. Sadli sme si a dohodli sme sa, že musíme nájsť nejakú spoločnú cestu. Takto to potom bolo, aj keď sme vyberali nábytok a všetky nevyhnutné veci do nášho domu.

Som človek, ktorý má rád všetko naplánované a nebolo to inak ani teraz. Práve preto som si písala všetko, čo musíme mať v dome.

Bezpečnosť je dôležitá pre mňa, ale aj pre môjho manžela a keďže sme mali v dome schody, vedela som, že ich nevyhnutne potrebujeme zabezpečiť. Keď sme sa bavili o tom, čo by sme tam mali umiestniť, zvolili sme nerezove zabradlia. Rozmýšľali sme aj nad iným materiálom, no keď sme videli, ako to vyzerá, vedeli sme, že toto je tá správna cesta.

Schody s mezipatrem

Bezpečnosť je dôležitá pre každú domácnosť, pretože najviac nehôd sa stáva hlavne v domácnosti.

Veľmi sme sa tešili z toho, keď sme dali celý náš dom doporiadku. Bol úplne podľa našich predstáv a všetko v ňom priam kričalo, že je náš. Nikdy sme sa tak dobre necítili a už sme sa len tešili z toho, že ho vyzdobíme maličkosťami. Myslím, že teraz, keď je už aj bezpečný je najvyšší čas na to, aby sme mali rodinu. Deti predsa do veľkého domu patria, no nie?