Čistá pleť s prípravkami Shemen Amour

Čistá pleť s prípravkami Shemen Amour

Naša pleť si sama neporadí, musíme jej podať pomocnú ruku. Vplýva na ňu toľko rizikových faktorov a súčasná nie práve najpokojnejšia doba, že si bez našej starostlivosti neporadí. Samozrejme všetky vieme, že základná starostlivosť obnáša pravidelné čistenie – pravidelné znamená denne. Každý večer je vhodné odlíčiť sa a vyčistiť si pleť tak, aby si oddýchla od líčidiel a stresu a mohla sa v priebehu noci pokojne regenerovať.

prírodné mydlá

V našej ponuke nájdete vysokokvalitné prípravky na čistenie pleti – čistiace a ošetrujúce mydlá na tvár buď klasické alebo penové, ktoré sú veľmi vhodné na každodenné použitie. Naše mydlá s vysokým obsahom minerálov z Mŕtveho mora, so zlatom, kolagénom, aloe vera či bahnom Vám dokonale vyčistia pleť, navyše odstraňujú odumreté bunky, zvyšujú tvorbu kolagénu a spomaľujú proces tvorby vrások. Po použití týchto špeciálnych čistiacich mydiel je pleť dokonale vyčistená, krásna a svieža, pripravená na oddych a regeneráciu.

Nájdete u nás aj vysoko účinné mydlo na akné, ktoré napomáha eliminovaniu akné, už existujúce vysušuje a zároveň zabraňuje tvorbe nového akné tým, že odstraňuje nečistoty a maz. Vysoký obsah prírodných olejov v ňom zabezpečuje stopercentnú hydratáciu pleti bez toho, aby na nej zanechalo mastnotu. Toto mydlo je mimoriadne vhodné pre pleť so sklonom akné – sami uvidíte aké je účinné.

mydlo s olivovým olejom

Taktiež u nás nájdete aj ošetrujúce pleťové masky – čistiace aj protivráskové, rovnako aj čistiaci peeling – ktorý absolútne perfektne vyčistí Vašu pleť do hĺbky, a po takomto čistení rozdiel ucítite takmer okamžite.

Naše prípravky sú založené na báze vysokých koncentrácií minerálov a extraktov z rôznych rastlín, ktoré sú veľmi obľúbené čo sa týka pleťovej starostlivosti kvôli svojim priaznivým a upokojujúcim účinkom. A naša pleť potrebuje práve tento typ starostlivosti, tak si ju pokojne rozmaznávajte do krásy.