Čo kúpiť žene?


Kúpiť žene darček je niekedy skutočne heroický výkon. Je to skutočne ťažká úloha a je neľahká hlavne pre mužov. Tí, napriek tomu, že majú na výber zo skutočne veľkého množstva vecí, často vyberú tú najväčšiu hlúposť, ktorú nájdu. Nemôžeme im to však vyčítať, toto je jednoducho vlastnosť niektorých chlapov. Napriek tomu sa však nájdu aj takí, čo presne vedia, čo svojej priateľke darovať. Tí ostatní len tajne dúfajú, že povie, že nechce, aby ste si niečo darovávali. Tomu sa však nikdy nedá úplne stopercentne dôverovať. Pretože, keď raz niečo žena uvidí a myslí si, že by sa vám to páčilo, je jasné, že vám to daruje, nech sa deje čokoľvek. Takže, čo vám zostáva?

peněženka
 
V prvom rade si musíte rozmyslieť, koľko peňazí chcete minúť. Možno nad tým niekto len tak mávne rukou, ale verte nám, že to nie je celkom jednoduché. Proste si musíte poriadne premyslieť, koľko investujete. Ideálne je, aby to nebolo príliš lacné, ale ani príliš drahé. Môžete tým vašu priateľku uviesť do rozpakov. Ak si chcete byť na istom, skúste navrhnúť, aby ste utratili obaja rovnaké množstvo a nikto nemíňal viac.
 
Ďalej si musíte uvedomiť, že aj keď niektoré darčeky znejú ako klišé, ženu väčšinou vždy potešia. Verte tomu, že plyšákom nikdy nič nepokazíte. Takisto ani kvetom alebo (ak chcete minúť viac peňazí) aj retiazku so srdiečkom. Verte tomu, že sa budete cítiť spokojne, no ak chcete niečo originálne, musíte sa teda potrápiť oveľa viac.

eshop
 
Pomôže, ak danú žienku veľmi dobre poznáte. Vtedy si môžete byť istý tým, že nič nepokazíte. Sami budete najlepšie vedieť, čo by ste jej mali kúpiť a na čo naopak peniaze vôbec nemíňať. Poukážka na nákup v jej obľúbenom obchode určite nie je zlým nápadom. A zároveň však môžete rátať aj s tým, že najlepšie urobíte, keď sa jej rovno spýtate na to, čo by ste jej mali kúpiť. Vtedy máte určite vyhraté.