Čo sa mužom páči na ženách


Muži sa možno na prvý pohľad nezdajú byť veľmi vyberaví, no častokrát je práve opak pravdou. Existuje niekoľko vlastností ženy, pre ktoré nám muži údajne nedokážu odolať. Sú to napríklad priamočiarosť a sofistikovanosť, zdravé sebavedomie, údajne aj  primeraná naivita, sebestačnosť a ďalšie.
bratr a sestra 
Priamočiarosť
Ženy, ktoré jasne vedia čo chcú a idú si za tým sú nesmierne príťažlivé. Muži to na ženách milujú, milujú keď toto nežné pohlavie vie prejaviť svoju silu a istotu. Žena by určite nemala zabúdať na svoju vnútornú energiu a jej využívanie vo svoj prospech.  Tá, ktorá sa dokáže prebojovať má v pánskom svete obrovskú šancu.
 
Dobré sebavedomie
Je rozdiel medzi sebachválou a namyslenosťou a rozdiel medzi zdravým sebavedomím. To totiž nikdy nie je na škodu. Na mužov pôsobia najpríťažlivejšie práve ženy, ktoré si uvedomujú svoju krásu a sú hrdé na svoje prednosti. Naučte sa minimálne sebavedomo pôsobiť. Len týmto štýlom môžete dať svoje prednosti skutočne najavo a páni vám jednoducho neodolajú.
 pár na lavičce
Sebestačnosť
Hoci sa muži radi starajú o ženu, radi ju chránia a je to jednou z ich priorít, napriek tomu nie sú veľmi radi keď majú ženu nonstop na krku a nevie bez neho žiť. Naučte sa zdravému sebavedomiu, byť nezávislá žena ktorú muž potrebuje a nie ona jeho. Snažte sa minimálne tak pôsobiť. Zaručujeme vám za krátku dobu očividný rozdiel.
 manželský pár
Slabá naivita
Istý slabší dojem naivity, kedy žena pôsobí ako malé dievčatko je pre mužov mierne príťažlivý. Nie preháňať to, nestavať sa do role hlupane. Je pekné tak nejak naivne veriť napríklad že nájdený štvorlístok nám splní všetky priania.
 
Inteligencia
Istý stupeň inteligencie je dôležitý v každom jednom dobrom vzťahu. Inteligentnejšie ženy sú príťažlivejšie, také ktoré dokážu používať hlavu v každej situácii, v práci, v súkromí a budia dojem dosiaľ neprekonanej výzvy ktorú muži chcú rozhodne pokoriť. Neverili by ste, ako dokáže ženská inteligencia nažhaviť muža a pripraviť o všetok zdravý rozum. Nehanbite sa teda ukázať svoju inteligenciu pretože práve touto zbraňou môžete zabodovať.