Čo ženám (ne)kupovať

Pre niektorých mužov je dilema kúpiť partnerke ten správny dar. Buď ich to nebaví – čo je najčastejšia vlastnosť alebo chcú aby si ich partnerka vybrala darček podľa seba. No ženy sú tvory urážlivé, tak si radšej prečítajte čo kúpiť alebo radšej nekupovať aby ste sa vyhli zbytočným hádkam a nedorozumeniam.

1.       Prázdne ruky– azda najhoršie je ak má žena nejaký sviatok (meniny, narodeniny, sv. Valentín) a vy domov prídete s prázdnymi rukami. To nikdy nerobte pretože pohľad vašej milovanej nebude zaľúbený ako v deň keď ste si dali prvýkrát pusu, ale vraždiaci. Vtedy naozaj postačí aj čokoláda.
zásnubní prsten
2.       Fastfood s kupónmi – zobrať partnerku do fastfoodu je ok. Niektoré ženy si nepotrpia na gala večeru. Dajte ale pozor na to, či v tom fastfoode náhodou nepracujete a neuplatňujete si v ňom kupóny. Partnerka sa vám za to isto nepoďakuje a bude vo vás vidieť skôr idiota ako lásku svojho života. Radšej zainvestujte na večeru do normálnej reštaurácie (prípadne ju prekvapte prípravou jedla doma – lepšie ako kupóny).

3.       Praktické darčeky– ak ide o deň zamilovaných, radšej sa zamerajte na veci romantické – kvety, bonboniéra. Ak sa jedná o iný sviatok (meniny), alebo chcete partnerku prekvapiť len tak,  môžete investovať do praktických darčekov, ktoré využije každý deň. Napríklad niečo čo používa pri svojom koníčku.

4.       Šperk  – ak poznáte svoju partnerku dobre a tušíte, že na Valentína pripraví doma večeru, čiňte sa aj vy a zájdite jej kúpiť nejaký šperk. Náušnice alebo retiazka bude to pravé a nemusí to byť ani prehnane drahé.

5.       Zberateľský typ– ak máte doba zberateľku, vyhrali ste. Rada zbiera sošky sov? Kúpte jej ďalšiu. Vaša partnerka ocení, že si ju a jej záujmy všímate.
žába ve spoďárech
6.       Kúpte aj to čo sa páči vám – niektoré partnerky ocenia aj veci, ktoré sa páčia aj vám. Napríklad to platí pri spodnej bielizni. Ak ju už budete vyberať, nehanbite sa jej pozrieť na koreň – ohmatajte materiál, zistite či je pohodlná a v poslednom rade si povedzte si sa páči aj vám a či si ju viete na svojej partnerke predstaviť.