Darček pre mamičku už pred pôrodom

Darček pre mamičku už pred pôrodom

Situácia v pôrodniciach je taká, že sa muž nemôže zúčastniť na pôrode spolu so svojou ženou. Návštevy sú tiež zakázané, takže sa tam len tak ľahko za ňou nedostanete. Keď už nemôžete byť s ňou v tomto dôležitom okamihu vašich životov, tak by ste ju mohli potešiť, niečím čo jej vás bude pripomínať. Niečo, čoho sa môže pri najhorších kontrakciách držať a zároveň myslieť na vás. Bude ju to upokojovať a bude mať aspoň trochu pocit, že ste tam s ňou. Aspoň v duchu, keď už nie reálne a naozaj. Strieborna retiazka je presne tým, čo by ste jej mohli a mali kúpiť. Určite viete o tom, že po pôrode ženy dostanú od svojho milovaného nejaký pekný darček. Znamená to, že si daný chlap cení ich obetu, snahu a to, že porodili ich spoločného potomka. V dnešnej situácii, keď však muž nemôže ísť podporiť svoju polovičku na pôrodnú sálu by na to mal myslieť dopredu a zabezpečiť jej aspoň takúto útechu. Nie je to jednoduchá situácia ani pre jedného z partnerov, ale žena aspoň nebude mať taký skľučujúci pocit, že je na všetko sama. Určite s ňou budete v myšlienkach, no aj takýto milý darček ju bude vedieť nakopnúť, keď už jej budú dochádzať sily a ona bude na pokraji zrútenia.

jewelry-745432_1920

Takúto retiazku si môže nechať na krku po celý čas, prípadne sa jej môže pridržiavať ako nejakého záchranného kolesa. Bude myslieť na vás vždy keď ju zbadá na svojom tele. Aj v sprche, pretože striebornú retiazku si nemusí skladať dole kvôli vode. Bude vedieť, že na ňu myslíte a držíte jej palce.

people-2942966_1920

Neodkladajte kúpu retiazky na poslednú chvíľu, pretože pôrod môže začať kedykoľvek, tak aby ste ju stihli doručiť jej majiteľke ešte pred ním. Je to to najmenej, čo pre ňu môžete urobiť, keď tam s ňou nemôžete byť. Keby sa aj situácia dovtedy zmenila a pravidlá boli iné, tak to vôbec nevadí a pokojne jej tú retiazku môžete dať až po pôrode, aspoň ju budete mať už nachystanú a pripravenú.