Domov plný lásky


Kupujete drahé dekorácie pre váš domov a vy stále máte pocit že Vám tam niečo chýba. Cítite sa vo vašom domove ako v cudzom  ? Máme riešenie pre Vás aby ste cítili nie len vy ale vaši deti ako doma.

Domáce zvieratá ktoré zmenia všetko
Áno presne tak , domce zvieratá môžu zmeniť Váš domov na skutočný domov. Prečo to tak je ? Pretože v vyčaruje atmosféru domova po ktorom túžite a navyše budete mať o jednu lásku viac.

kočka

Aj najmenšie žive stvorenie tvorí lepši a útulnejší domov.
Starostlivosť o domov
Starostlivosť o domov vám tiež pomôže. Každodenné upratovanie nie je ono ale keď urobíte veľké upratovanie a trochu si ho zútulnite všetko bude útulnejšie a útulnejší domov znamená domov ktorý si sami vytvárate.

Farba stien
Aj farba stien rozhoduje o tom ako bude Váš domov vyzerať. Avšak radím aby ste si skôr vyberali svetlé farby ktoré ožiaria vašu izbu  a farby ktoré sa vám páčia.

Zariadená manželská izba
Všetko majte na poriadku a pekne si ju zariaďte . Zariaďte si ju tak aby sa Vám to páčilo  mali pocit že ste naozaj doma, Tú nerozhoduje len farba izby ale aj manželská posteľ , nábytok a ďalšie zariadenia ktoré vám spríjemnia atmosféru domova. Zdobte.

Kuchyňa snov ?
Máte kuchyňu po ktorej túžite ? Malá či veľká zariaďte si ju ako sa Vám páči avšak nezabúdajte že všetko nemôžete mat na jednom miesto preto si dobre rozmyslite kam čo dáte.

kuchyň

Wc
Aj Wc môže byt kus vášho domova . Ak chcete aby bola  toto miesto Váš domovom trochu si ho vyzdobte. Napríklad aj tak že si na dáte pod záchod koberček , alebo si kúpite stojanček na toaletný papier a podobne.

Kúpeľňa
Kúpeľňa nemusí byť veľká ale za o útulná byť môže. Čím útulnejšia je tým lepšie pre Vás.

Iné priestory
Pokiaľ sa vo vašom domove iné priestory , neváhajte si ich trochu z0útulniť , použite fantáziu a vyzdobte si to tak aby ste sa cítili ako doma.