Dovolenka na splátky

Zima ešte neodišla, ale už je ten pravý čas premýšľať o letnej dovolenke. Na webových portáloch už v zime vrcholí predaj výhodných First Minute dovoleniek. Zvoliť si môžete dovolenky do všetkých obľúbených dovolenkových destinácií, a to až o 40% lacnejšie oproti bežným katalógovým cenám. Navyše vďaka zálohe zaplatíte vopred len malú časť a zvyšok doplatíte neskôr.
 palmy u břehu
Dovolenku rezervujte hneď, ale zaplatíte neskôr
·         Po zime sa väčšina domácností spamätáva z finančne náročného konca roka. Aj napriek tomu si ale už teraz môžete zaistiť vysnívanú letnú dovolenku, ktorá nezruinuje Váš rozpočet.
·         Pomocou produktu "Múdra záloha", ktorú ponúkajú mnohé cestovné agentúry, vďaka objednaniu dovolenky First Minute, zaplatíte iba minimálnu čiastku, ktorá sa pohybuje okolo 20 Euro na osobu.
·         Potom môžete v kľude šetriť a zvyšok sumy doplatiť až za niekoľko mesiacov.
·         V ponuke First Minute zájazdov je navyše možné nájsť aj nové atraktívne lokality, ktoré neskôr budú len veľmi ťažko dostupné.
·         Medzi novinkami pre rok 2017 možno uviesť nádherný ostrov Kefalónia, romantické lokality na Sicílii, alebo španielska Costa Cálida.
 bora bora ostrov
First minute zájazdy
·         First Minute zájazdy, ktoré Vám ušetria až 40% z bežnej katalógovej ceny dovoleniek, ocenia najmä rodiny s deťmi, pre ktoré je plánovanie veľmi dôležité. Zvoliť si tak môžete ideálny termín, polohu hotela aj sprievodné služby a všetko v kľude a včas naplánovať.
·         Vďaka včasnej rezervácii sa nemusíte báť, že ubytovanie vo Vami vybranej lokalite bude vypredané.
·         Cestovné kancelárie pri včasnom objednaní často ponúkajú aj najrôznejšie bonusy v podobe výhodných výletov, pobytov pre deti zdarma alebo bezplatné parkovanie.
 
Vďaka poisteniu, vám dovolenku nič nepokazí
·         Myslíte si, že skorý nákup dovolenky prináša riziko? Cestovné agentúry prinášajú poistenie, vďaka ktorému Vám ani prípadný krach cestovnej kancelárie dovolenku nepokazí.
·         V prípade nečakaných problémov cestovnej kancelárie, sa tak nemusíte báť o svoje úspory alebo dovolenku rušiť, stačí si zvoliť inú z ponuky cestovnej agentúry.
·         Turisti sú vďaka poisteniu zabezpečení proti prípadnému krachu cestovnej kancelárie.