Dovolenka pre odvážnych


Dovolenka sa dá stráviť kadejako. Nemusí to byť len opaľovanie sa a čľapkanie vo vode. Počas voľných dní môže Váš adrenalín stúpnuť do závratných výšok, môžete prežiť dobrodružstvá, o ktorých len snívate a zážitky z nich budú vyrážať dych každému, komu o tom poviete.

Adrenalínová – nezabudnuteľná dovolenka.

velbloud

More.
Radi sa potápate? Môžete to spojiť s kŕmením žralokov. Kto iný si bude môcť povedať, že kŕmil najobávanejšieho tvora morských hlbín? Od inštruktora dostanete dostatok inštrukcií ako sa správať vo vode, dostanete vak s potravou pre žralokov a dobrodružstvo sa môže začať. V závislosti od ponuky si môžete vybrať či tieto dravce budete kŕmiť z bezpečia klietky, alebo sa im postavíte „zoči-voči“.  Ak žraloky nie sú nič pre Vás, môžete sa potápať v noci v mori a objavovať manty obrovské. 

Pre tých menej odvážnych bude možno prijateľnejšie stretnúť v mori priateľskejšie zviera. Plávanie s delfínmi má tiež svoje čaro a ak si chcete vyskúšať aké to je – hor sa do toho.
Návšteva krokodílej farmy má tiež niečo do seba. Niektoré farmy pravidelne usporadúvajú pre divákov aj rôzne show, v ktorých hrá hlavnú úlohu krokodíl.

Život v stane.
Safari jednoznačne patrí do skupiny dovoleniek, ktoré sa oplatí zažiť. Vydajte sa po stopách bádateľov. Objavujte so sprievodcami krásu Afriky na vlastné oči. Pri večernom ohni budete počúvať rev leva a cez deň pozorovať stáda antilop, žiráf a slonov. 
Tri dni môžete stráviť ako beduín. Putovať púšťou ad jedného zdroja vody k druhému a starať sa o hospodárske zvieratá. Tri dni si môžete užívať pohostinnosť týchto kočovníkov v ich stanoch z kozích koží  v Negevskej púšti zo všetkým čo k takémuto životu patrí.

plejtvák

Majestátnosť hôr.
A ak máte tepla po krk vyberte sa do Himalájí. Nemusíte zdolať Moun Everest, ale aj pobyt v základnom tábore Vás ochladí. Či sa rozhodnete vyjsť vyššie je na Vašom rozhodnutí.
Ak chcete zistiť aká je pravda o legendárnej krvilačnosti žraloka, priateľskej povahe delfína, ak túžite spať v domorodých stanoch, vidieť na vlastné oči stádo slonov a počuť štekot hyen vyberte sa tam. Doprajte si svoju dovolenku. Dovolenku podľa svojich predstáv a snov.