Je upratovanie záľuba?


Počas rokov sa môžete stretnúť s rôznymi netradičnými záľubami a koníčkami. Mnoho ráz sa zatvárite divne, keď vám niekto povie, že zbiera slamky alebo jednoducho podobné veci, ktoré nás donútia sa trochu zamyslieť a začudovať sa nad tým, čo vlastne tí ľudia so svojím životom robia, nemáme pravdu? Na druhej strane si však musíte uvedomiť jednu vec. Každá záľuba, ktorá vám neubližuje, je predsa dobrá a nezáleží na tom, aká záľuba to je. Stretli ste sa vy už s niečím, nad čím ste sa pozastavili? Pretože my vám teraz povieme o niečom skutočne zvláštnom, čomu sa vám nebude chcieť veriť.

pěstování
 
MALI STE TUŠENIE, ŽE NIEKTORÍ ĽUDIA BERÚ UPRATOVANIE AKO ZÁĽUBU?
 
Povedzme si úprimne, väčšinou upratujeme hlavne preto, lebo musíme. Nie je to nič, čo by nás nejako extra bavilo, skôr to len tak potichu trpíme a tvárime sa, že sme z toho naozaj neuveriteľne nadšený, aj keď vôbec nie sme. Niekto to však urobiť musí a asi nie každý z nás má na to, aby si zavolal niekoho na upratovanie. Čo si však myslíte o ľuďoch, ktorí to doslova milujú hlavne preto, že si pri tom oddýchnu? Tešia sa na to, ako si zoberú rukavice, rozrobia čistiaci prostriedok a budú luxovať, dokým sa celý ich dom nebude lesknúť.

kostka
 
Neznie to trošku ako posadnutosť Moniky z Priateľov? Určite áno. Ale verte tomu, že títo ľudia sú nadšení z toho, že sa môžu poriadne vyblázniť a vyupratovať všetko do najväčších detailov. Často sa stáva, že keď si upracete doma, upracete si vlastne aj vo svojej hlave. A to je skutočne perfektné, no nie? Keď to máte takto nastavené, je jasné, že sa upratovanie môže stať naozajstnou záľubou. Len si dávajte pozor, aby sa to nestalo hotovou posadnutosťou. Uznávame, že to patrí ku zvláštnym záľubám. Je to, ako keď niekto miluje učenie a chodenie do školy je pre neho skutočnou záľubou. No musíme uznať, že to, že to niekoho baví neznamená, že je na tom niečo zlé.