Kedy je žena šťastná?


Žena je šťastná vtedy, keď má vedľa seba správneho muža, ktorý sa o ňu stará. Čo však pre nás ženy znamená to, že sa o nás muž stará ? Mnoho ľudí si to dokáže vysvetliť zle. Ako teda urobiť ženu šťastnou a starať sa o ňu ?

Podpora
Každá žena má sny, vízie do budúcnosti. Chce dokončiť školu, možno vlastnú záhradku. Správny muž by mal žene hovoriť, že to zvládne, aj keď tomu, čo si zaumienila bude musieť obetovať veľa času. Žena sa bude cítiť lepšie, ak uvidí, že muž, ktorého si vybrala o ňu nestráca záujem.

láska

Chápavosť
Ak bude mať pocit, že ju muž chápe a chce jej pomôcť, či len objať, žena bude cítiť istotu a vedieť, že muž, ktorý pri nej stojí je pre ňu jediný v celom vesmíre.

Láska
Láska. Láska, ktorú môže dať muž žene je láska, ktorú žena mužovi vracia naspäť. Ak teda chcete, aby bola vaša žena stále vysmiata a krásna, nezabúdajte jej hovoriť ako ju milujete. Nikdy nie je na škodu vyjadrovať svoje city. Chyba, ktorej sa možno dopúšťate je to, že nehovoríte o svojich pocitoch a milujete potichu.

Počúvať
Všetky chceme byť vypočuté. Všetky chceme mať istotu, že nás má kto vypočuť, pretože nás isté veci veľmi ťažia a chceme sa o nich rozprávať. Ak muž bude svoju manželku počúvať, vzťah medzi nimi bude úprimnejší a otvorenejší.

Pozornosť
Nikdy nie je na škodu malá čokoládka alebo kvety. Ale nemusíme vždy hovoriť o takejto pozornosti. Muži by si mali svoju manželku všímať, a keď si to všimne ona, bude šťastná, pretože bude mať pocit, že muž má oči iba pre ňu. Muži si radi všímajú ako sa žena hrá s vlasmi, ako pije vodu, dokonca aj to, ako sa mení jej telesná teplota.

žena

Pochvala
Ako muži, tak aj ženy potrebujú počuť pochvalu, pretože chcú vedieť o veciach, ktoré urobili dobre.

Istota
Istota môže byť finančná i duševná. Ak sa pri vás žena cíti bezpečne potom niet pochýb o tom, že vás miluje a je šťastná.
Každá žena túži byť šťastná. Pocit šťastia si ale nikdy nezíska novou kabelkou a podobne, ako si to muži veľa krát myslia. Muži by sa mali viac starať o svoje manželky a zabezpečia si tak bezchybné manželstvo. Pocit šťastia u ženy sa dá vytvoriť len vtedy, ak sa o to stará aj muž, ktorý stojí vedľa nej.