Ktoré produkty potrebuje muž?


Už od dávnych čias rozdeľujeme mužov a ženy na dve skupiny. Ženy sú to nežné pohlavie, ktoré sa má starať o chod domácnosti a o deti a muži sú tí silní, ktorí majú na starosti všetko ostatné. Roly sa časom možno trošku poupravili, no určite sa úplne nezmenili. Okrem toho, že sa ženy starajú o domácnosť sa často starajú aj samy o seba. Všetci poznáme tie vtipné obrázky na sociálnych sieťach, kedy je odfotená mužská a ženská strana kúpeľne. Muži jednoducho tak veľa produktov nepoužívajú a ešte aj tie, ktoré majú, sú väčšinou dva v jednom. Keď má muž kozmetiku, takmer vždy je označený za narcistu, no nie je to tak.

běh
 
Ktorá kozmetika by nemala chýbať žiadnemu mužovi?
 
Je to v prvom rade krém alebo gél po holení. Každá pokožka je po holení podráždená a keďže muži sa holia oveľa častejšie ako ženy, tá ich je na tom špeciálne zle. Podráždená pokožka vedie k svrbeniu a následné škrabanie k nepríjemným ranám. A to je niečo, čomu by ste sa mali vyhnúť. Skúste používať prírodnú kozmetiku, ktorá vám tvár po holení hneď upokojí a nebudete sa musieť obávať, že vás to bude nepríjemne štípať. Ak máte citlivú pokožku, určite sa vyhnite parfumovaným gélom, ktoré obsahujú alkohol. Nie je to nič príjemné.

svaly
 
Keď prichádza zima, naša pokožka začína trpieť. Hlavne vo veľkých mrazoch, kedy skutočne veľmi zle znáša chlad a zimu. Práve preto by ste mali myslieť na poriadny krém na tvár. Tvár je jediné, čo počas  mínusových teplôt nie je zakryté a práve z toho dôvodu by ste mali mať niečo, čo ju ochráni. Určite si aj vy pamätáte to nepríjemné krémovanie tváre, kedy nás naše mamy nútili, aby sme boli niečím natretí. Nuž, ale na niečo to dobré bolo. Preto si aj vy vyberte nejaký, ktorý sa vám okamžite vsaje do tváre. Nemusíte mať pocit mastnoty, ale dajte si pozor na to, aby neobsahoval vodu. Pri veľkých mrazoch vám môže potom pokožka popraskať.