Kúpte si ready made spoločnosť

Aj vás už omrzelo ranné vstávanie do práce a každodenný 8 hodinový stereotyp? Nie každý dokáže byť zamestnancom a dodržiavať pravidlá firmy. Pre takýchto ľudí je tu možnosť vlastného podnikania. Aj vy ste sa zobudili a povedali ste si, že by ste chceli skúsiť niečo vlastné? Máte nápad a chceli by ste si ho uskutočniť? Založenie vlastnej firmy nie je vôbec jednoduchá záležitosť. No pokiaľ ste pre niečo nadchnutý a rozhodnutý je to najlepšou voľbou ísť si za svojím snom. Vedeli ste však, že ak túžite po vlastnej firme nemusíte zakladať čisto novú spoločnosť, ale môžete už kúpiť zabehnutý podnik? Využite ponuku ready made spoločnosti na ezmluva.sk.

Vybrať si môžete z viacerých kategórií.

podnikanie

Novozaložené spoločnosti.

Tento druh spoločnosti bol založený práve pre účel predaja. V minulosti nevykonávali žiadnu činnosť.

Spoločnosti s.r.o. platca DPH.

Takisto spoločnosti, ktoré nemajú minulosť a žiadnu činnosť a založené boli pre účel predaja. Pridelené majú však už aj identifikačné číslo DPH, takže predídete zložitým a zdĺhavým procesom, kedy si musíte zaregistrovať DPH.

Spoločnosti s.r.o. s históriou.

Aj keď tieto spoločnosti už nejakú činnosť v minulosti vykazovali, táto história je účtovne aj právne v najväčšom poriadku a nemusíte sa báť žiadnych záväzkov či pohľadávok. Práve história spoločnosti vám zabezpečí veľkú výhodu ak žiadate o úver v banke či je jednou z podmienok pri tendri eurofondov.

podnikanie

Ezmluva.sk vám ponúka taktiež na výber z českých spoločnosti s.r.o. s DPH. Máte tak možnosť začať podnikať aj s českou spoločnosťou.

Výhod ready made spoločnosti je hneď niekoľko. Vyhnete sa zložitému procesu registrácie novej spoločnosti, budete mať pridelené IČO, DIČ, virtuálne sídlo 3 mesiace zdarma a vaša spoločnosť môže konať hneď po podpísaní zmluvy. Navštívte stránku Ezmluva.sk a dozviete sa o možnosti zakúpenia hotovej ready made spoločnosti a ceny predaja s.r.o. viac.