Kvôli hre v mobile vyhnal z domu ženu


Čo je v živote priemerného človeka podstatnejšie- partnerský a rodinný vzťah alebo videohry? Myslím si, že automaticky nás bez väčších úvah napadne odpoveď, že jednoznačne je podstatnejšia ale i krajšia tá prvá možnosť.
No ale zrejme to v realite neplatí pre každý pár. Niektoré videohry totiž vytvárajú nebezpečnú závislosť, ale samozrejme to záleží predovšetkým od postoja jednotlivca.

mobil

Zvlástny postoj voči svojej čerstvo zosobášenej žene zaujal v tomto smere istý 25 ročný muž. Tento muž pochádzajúci z Malajzie sa skutočne zamiloval do ženy, ktorá mala svoj domov vo vzdialenej Číne. Vyzeralo to ako nádejná a jednoznačná láska, preto sa dotyčná žena rozhodla podstúpiť životný krok, v ktorom sa rozhodla presťahovať sa za týmto, zo začiaku romanticky pôsobiacim mužom, do spomenutej Malajzie. Tam sa aj uskutočnila svadba a tomuto páru sa onedlo narodilo dieťa. Všetko teda zatiaľ vyzerá ideálne a v úplnom poriadku.

manželé

Vzťah by bol možno ideálny dodnes, pokiaľ by nenastala táto situácia
O 2 roky muž objavuje novú, dnes už populárnu hru pre mobilné zariadenia s názvom King of Glory. Ihneď ho zaujme a začína pri nej tráviť čoraz viac času, ale zo začiatku to jeho žena chápe a prečo by mu kazila radosť? Hru dokonca hráva spolu s ním, no jedného dňa jej agresívnym a necitlivým spôbom povie, že by sa v jej hraní mala zdokonaliť, inak ho len brzdí. Ako by toho nebolo málo, nájde si nových priateľov, ktorých volá k sebe na nočné záťahy spojené s hraním tejto hry cez mobily.

muž

Spomenutou hrou trávi až priveľa času, pričom zanedbáva svoje rodinné povinnosti. Žena sa tak v čase jeho nepozornosti rozhodne konať a k danej hre mu zruší mú účet pričom si sľubuje, že muž na hru zabudne a všetko bude zasa také, ako na začiatku. No tento „závislák“ vykonaný čin nerozdýchal a a pocítil takú nenávisť, až podal návrh k rozvodu manželstva a svoju ženu vyhnal z domu.
Tak nakoniec s prekvapením vidíme, že nie každý by v realite uprednostnil tú prvú možnosť spojenú so vzťahom.