Legendárne Tamagotchi


·         Staršie generácie už vedia o čo sa jedná,a mladšia generácia si ju zaľúbi. Ide o najpopulárnejšiu hru ktorá sa dostala na trh ešte v 90 rokov a pokračovala do roku 2007. Tamagotchi bola jedna z najobľúbenejších hier ktoré kedy vznikli.

lavička
 
·         V minulej verzii išlo o mali štvorčeky s čierno bielom  dospelom neskôr aj z farebným. Tento štvorčeky bol ľahko prenosný a mohli ste si ho zapnúť kdekoľvek, či na peňaženku, kľúčenky, o nohavice jednoducho všade kde sa dalo. V malej verzii išlo o to že ste sa museli starať o zvieratko. Teda museli ste ho kŕmiť, kúpať hoz hrať sa s ním a plniť misie za ktoré ste dostali body. ( Niečo podobné ako Pou).
 
ovce

Teraz však prichádza no novej lepšiej podoby. Príde totiž do všetkých zariadení ktoré majú Android alebo oerecny systém IOs. Avšak nové Tamagotchi bude o trochu lepšie. Nie len že má pekné farbené prostredie , ale aj nový herný rozmer. V novej verzii môžete ísť do takzvanej Vilagge zoni kde sa môžete stretnúť z ostatnými zvieratkami .
 
Táto retro novinka ponúka veľmi pekne rozohranie , nastavenie grafiky , a ovládanie vďaka ktorému si môžete užiť všetko do detailov.  Táto hra je však určená pre tých ktorý sa radi starajú o virtuálne zvieratká. Je vhodná hlavne pre tých ktorý si chcú skrátiť dlhé čakanie , a hlavne aj pre tých ktorý sa chcú zabaviť.
 
Túto hru si môžete zdarma stiahnuť z obchodu Play od Google a na iOS v store shope. Po nainštalovaní a otvorení sa Vás prevedie krátkym tutorial , kde Vám poradia ako hru hrať , ako ju ovládať a čo všetko si môžete nastaviť. 

hra
 
Retro fakty : Hra v tvare vajíčka bola vytvorená v Japonsku v roku 1996 a predával sa 10 rokov. Obsahovala 3 tlačidlá vďaka ktorým ste mohli robiť všetko čo potrebujete . Táto mini hra bola na retiazke a mohli ste ju pripevniť prakticky kdekoľvek ste len chceli. Podobne Tamagotchi bol Game Boy ktorý bol výrobený ešte skôr ako Tamagotchi v roku 1989 a ten sa predáva až do súčasnosti.