Matrace zo studenej peny, ktoré sa Vám dokonale prispôsobia

Matrace zo studenej peny, ktoré sa Vám dokonale prispôsobia

Zdravý spánok je základom úspešného dňa. Ovplyvňuje ho množstvo faktorov. Veľmi dôležitý je ale správny výber postele a matracov na spanie.

Matrace zo studenej peny určujú aktuálny trend v oblasti zdravého spánku a vynikajú mnohými pozitívnymi vlastnosťami. Sú predovšetkým tvarovo stále, dokonale elastické a majú dlhú životnosť. Sú vyrobené patentovanou technológiou použitím studenej peny, ktorá vďaka veľkosti pórov dokonale odvádza vlhkosť. Zároveň sú tvarovo stabilné a dokonale sa prispôsobia tvaru Vašej chrbtice. Poskytujú počas spánku pocit dokonalého relaxu a oddychu. Sú antibakteriálne a využívajú sa aj pre ležiacich pacientov – zabraňujú preležaninám.

bedroom-2288559_640

Ortopédi a odborníci ich odporúčajú pre ich takmer fyziologické kopírovanie tvaru chrbtice a oporu pre kostrové svalstvo.

Zákazníci ich obľubujú pre ich priedušnosť, ktorá z nich nikdy nevytvorí zatuchnutý nepohodlný matrac.

Sú vyrobené zo studenej peny, ktorá má patentovanú technológiu výroby bez mechanickej úpravy. Tento spôsob zaručí dokonalú tvarovaciu pamäť a Vy si vždy ľahnete na „svoj“ matrac.Studená pena sa zaraďuje medzi najmodernejšie materiály pri výrobe matracov.

V ponuke sú matrace o rôznej tvrdosti a ich záruka je 5-10 rokov. So správnym výberom tvrdosti matraca Vám poradia skúsení odborníci – vyberá sa podľa Vašej obľúbenej polohy v spánku.

Vďaka použitej studenej peny sa Vaša hmotnosť rovnomerne rozloží na celej dĺžke matraca a nedochádza k preťažovaniu jednotlivých častí tela. Matrac Vás obopína pozdĺž tela a vytvára podporu pre namáhané kostrové svalstvo ako napr. ramená, kolená, stehná, hlava, krk. Sú vhodné pre rošt a pevnú podložku. Ich výška je približne 18 – 24 cm, sú vhodné pre nosnosť do 120 kg.

bedroom-4786791_640

Pocítite vďaka nim príjemný relax, pocit komfortu a uvoľnenia. Vaše telo a zmysly sa zrelaxujú.

Aj preto sú matrace zo studenej peny čoraz viac obľúbenejšie a vyhľadávané.