Matrace zo studenej peny, ktoré sa Vám dokonale prispôsobia

Zdravý spánok je základom úspešného dňa. Ovplyvňuje ho množstvo faktorov. Veľmi dôležitý je ale správny výber postele a matracov na spanie.

Matrace zo studenej peny určujú aktuálny trend v oblasti zdravého spánku a vynikajú mnohými pozitívnymi vlastnosťami. Sú predovšetkým tvarovo stále, dokonale elastické a majú dlhú životnosť. Sú vyrobené patentovanou technológiou použitím studenej peny, ktorá vďaka veľkosti pórov dokonale odvádza vlhkosť. Zároveň sú tvarovo stabilné a dokonale sa prispôsobia tvaru Vašej chrbtice. Poskytujú počas spánku pocit dokonalého relaxu a oddychu. Sú antibakteriálne a využívajú sa aj pre ležiacich pacientov – zabraňujú preležaninám.

bedroom-2288559_640

Ortopédi a odborníci ich odporúčajú pre ich takmer fyziologické kopírovanie tvaru chrbtice a oporu pre kostrové svalstvo.

Zákazníci ich obľubujú pre ich priedušnosť, ktorá z nich nikdy nevytvorí zatuchnutý nepohodlný matrac.

Sú vyrobené zo studenej peny, ktorá má patentovanú technológiu výroby bez mechanickej úpravy. Tento spôsob zaručí dokonalú tvarovaciu pamäť a Vy si vždy ľahnete na „svoj“ matrac.Studená pena sa zaraďuje medzi najmodernejšie materiály pri výrobe matracov.

V ponuke sú matrace o rôznej tvrdosti a ich záruka je 5-10 rokov. So správnym výberom tvrdosti matraca Vám poradia skúsení odborníci – vyberá sa podľa Vašej obľúbenej polohy v spánku.

Vďaka použitej studenej peny sa Vaša hmotnosť rovnomerne rozloží na celej dĺžke matraca a nedochádza k preťažovaniu jednotlivých častí tela. Matrac Vás obopína pozdĺž tela a vytvára podporu pre namáhané kostrové svalstvo ako napr. ramená, kolená, stehná, hlava, krk. Sú vhodné pre rošt a pevnú podložku. Ich výška je približne 18 – 24 cm, sú vhodné pre nosnosť do 120 kg.

bedroom-4786791_640

Pocítite vďaka nim príjemný relax, pocit komfortu a uvoľnenia. Vaše telo a zmysly sa zrelaxujú.

Aj preto sú matrace zo studenej peny čoraz viac obľúbenejšie a vyhľadávané.