Moderné prechodné bundy

Prichádza nové ročné obdobie a zasa tu máme príjemnú zmenu vo Vašich šatníkoch. Samozrejme, máme na mysli prechodné bundy https://bigstarjeans.sk/c-zena/pc-oblecenie/vrchny-odev. Čas, kedy ešte počasie nie je ustálené a každý deň nám pripraví niečo iné je tu a vy si potrebujete svoj šatník,,oprášiť,,. Ponúkame Vám množstvo krásnych a moderných prechodných búnd. Ponúkame Vám príjemné materiály ako sú EKO koža, JEANS, menčester, pletené materiály, rôzne tkaniny. Pozrite si našu bohatú ponuku prechodných kabátikov, búnd a viest. Všetko v najvyššej kvalite a v najmodernejších strihoch a štýloch.

EKO koža

Tieto prechodné bundy Vás zahrejú počas chladnej jesene rovnako tak dobre ako Vás ochránia pred jarným vetríkom, či omladzujúcim dažďom. Sú vhodné do každého počasia. Perfektne sa dajú kombinovať so spodnými dielmi Vášho oblečenia a taktiež s doplnkami ako sú batohy, kabelky či kapsy, obuv nevynímajúc. Strihovo sú tieto prechodné bundy šité tak, aby vyhovovali prevažne každej zákazníčke a preto si viete u nás nájsť krátke strihy kabátikov či búnd z EKO kože ale tak isto nájdete krásne kúsky aj vo väčších dĺžkach, ktoré ochránia väčšiu časť tela aj v dolnej hranici. Všetky bundy a kabáty sú prepracované do detailov a sú jedinečné. Pri výbere dámskej jeansovej bundy získate dokonalý doplnok do svojho šatníka. Táto bunda sa vyznačuje krásnymi farbami a detailami a jej strih Vám umožní dostatok voľného pohybu. Je veľmi vhodná na každodenné nosenie nie len na jeseň a jar ale určite ju využijete aj cez letné chladnejšie dni, či večeri. V ponuke máme viac farebných variantov a kombinácií.

riflová bunda

Bundy z tkaniny ponúkame vo viacerých strihových variáciách, farebných prevedeniach a rôznych dĺžkach. Tieto bundy sú vyrábané z reciklovateľnej látky a ich kúpou podporíte trendy a riešenia v ekologickom štýle. Rôzne doplnky v podobe manžiet a gombíkov robia z takejto bundy komfortné a pohodlné moderné kúsky oblečenia.Neváhajte a pozrite si našu ponuku prechodných búnd ešte dnes. Jar je už tu.