Nie je to jednoduché

Nie vždy sa to podarí na prvý krát. Nie všetko sa hneď naučíte, a všetko pôjde tak ako si predstavujete.
Ak stojíte po prvý krát na korčuliach, nesmiete to hneď vzdáte na začiatku. Nesmiete podceňovať začiatky a ak padnete musíte sa postaviť a skúšať to stále dokola až pokiaľ sa nezačnete korčuľovať.
hra na piano

Veľa ľudí niečo začnete, skúša to, a keď to nejde ihneď to vzdajú. To ale nie je pozitívny prístup a takýmto spôsobom sa nič nenaučíte. Chápem že na samotných začiatkoch to nie je jednoduché, ale pokiaľ sami chcete, naučíte sa to. Nepotrebujete talent na to aby ste sa naučili hrať na gitaru, alebo robiť šport. Všetko je to o tréningu, na ktorom sa musíte naučiť zvládať prehry, pády a hlavne nesmiete povedať že Vám to nejde.
plavec v bazénu

Nesmiete sa podceňovať, Nikdy nepovedzte že som drevo, alebo že to neviem alebo nechce sa mi. Vo svojej hlave si musíte povedať že áno mám na to a chcem to, chcem niečo dokázať sám sebe, a verím že sa mi to splní.
Toto nie je návod ako uspieť v niečom, v čom nie ste úspešný. Všetko sa odohráva vo vašej mysli a tam všetko začína. Musíte dostať z hlavy nechcem, nemôžem, nejde mi to, preč tým a ísť smelo do toho až kým s Vám to podarí. Musíte dať do toho všetko a ísť na stodesať percent, pretože keď dáte do toho menej, nikdy Vám to nepôjde tak ako očakávate. Musíte smi seba povzbudiť a povedať si že raz to dokážem a budem na sebe pracovať pokiaľ to nebudem vedieť. Ak chcete športovať potrebujete tréning, ak chcete hrať na hudobnom nástroji musíte cvičiť až pokiaľ nezačnete hrať takú hudbu že Vaši fanúšikovia Vás budú obdivovať s toho čo ste dokázali vytvoriť.
tenisová hra

Až potom keď prekonáte začiatku a už Vám to pôjdete, poviete si že ste na seba hrdý, a budete mat zo seba dobrý pocit.
Viem že začiatky bývajú ťažké, no všetko sa dá pokiaľ chcete. Ak máte z niečoho strach, musíte ho prekonať, poriadne sa nadýchnite a choďte do hrdo do toho.