Nie je to jednoduché

Nie je to jednoduché

Nie vždy sa to podarí na prvý krát. Nie všetko sa hneď naučíte , a všetko pôjde tak ako si predstavujete.
Ak stojíte po prvý krát na korčuliach , nesmiete to hneď vzdáte na začiatku . Nesmiete podceňovať začiatky a ak padnete musíte sa postaviť a skúšať to stále dokola až pokiaľ sa nezačnete korčuľovať.
hra na piano

Veľa ľudí niečo začnete , skúša to , a keď to nejde ihneď to vzdajú. To ale nie je pozitívny prístup a takýmto spôsobom sa nič nenaučíte. Chápem že na samotných začiatkoch to nie je jednoduché , ale pokiaľ sami chcete , naučíte sa to. Nepotrebujete talent na to aby ste sa naučili hrať na gitaru , alebo robiť šport. Všetko je to o tréningu , na ktorom sa musíte naučiť zvládať prehry , pády a hlavne nesmiete povedať že Vám to nejde.
plavec v bazénu

Nesmiete sa podceňovať , https://freewww.sk/nepodcenujte-zaciatky  Nikdy nepovedzte  že som drevo , alebo že to neviem alebo nechce sa  mi. Vo svojej hlave si musíte povedať že áno mám na to a chcem to , chcem niečo dokázať sám sebe , a verím že sa mi to splní.
Toto nie je návod ako uspieť v niečom , v čom nie ste úspešný. Všetko sa odohráva vo vašej mysli a tam všetko začína. Musíte dostať z hlavy nechcem , nemôžem , nejde mi to , preč tým a ísť smelo do toho až kým s Vám to podarí. Musíte dať do toho všetko a ísť na stodesať percent , pretože keď dáte do toho menej , nikdy Vám to nepôjde tak ako očakávate. Musíte smi seba povzbudiť a povedať si že raz to dokážem a budem na sebe pracovať pokiaľ to nebudem vedieť. Ak chcete športovať potrebujete tréning , ak chcete hrať na hudobnom nástroji musíte cvičiť až pokiaľ nezačnete hrať takú hudbu že Vaši fanúšikovia Vás budú obdivovať s toho čo ste dokázali vytvoriť.
tenisová hra

Až potom keď prekonáte začiatku a už Vám to pôjdete , poviete si že ste na seba hrdý , a budete mat zo seba dobrý pocit.
Viem že začiatky bývajú ťažké , no všetko sa dá pokiaľ chcete . Ak máte z niečoho strach , musíte ho prekonať , poriadne sa nadýchnite a choďte do hrdo do toho.