Pes – náš zákazník, náš pán

Psí salón
Jedni ho milujú, iní nenávidia. Áno, každý psík inak prežíva česanie, strihanie, kúpanie či iné procedúry, ktoré bežný psí salón ponúka. Ľudia si však dajú záležať na srsti svojich miláčikov a pravidelne ich nechajú podstúpiť takéto úpravy. Hlavne u dlhosrstých plemien sa stáva podobná starostlivosť nevyhnutnou. Okrem starostlivosti o srsť ponúkajú salóny čistenie uší, strihanie či dokonca lakovanie pazúrikov.
 psy a kočky
Masáž pre psov
Ak ste si mysleli, že masáže sú len pre ľudí, omyl! Profesionálnu masáž môžete dopriať aj svojmu štvornohému kamarátovi. Okrem celkového uvoľňujúceho účinku prinášajú rad ďalších priaznivých účinkov a to najmä na nervový systém, lymfatický systém, pohybový aparát či tráviacu a vylučovaciu sústavu. Na výber sú rôzne druhy ako regeneračná, upokojujúca či zahrievacia. Ktorú ten Váš potrebuje?
 
Hotel pre psov
Aj vy by ste radi išli cez leto na dovolenku, no neviete, čo so psíkom? A čo tak mu zaplatiť pobyt v hoteli? Väčšina moderných hotelov pre psov neponúka žiadne koterce či klietky, práve naopak. Psíky sú ubytované v zariadených izbách, s prístupom na dvor, zabezpečovaná je strava ako aj pravidelné vychádzky.

Najprestížnejšie hotely ponúkajú pre chlpáčov pohodlné postele, wellness, televíziu, bazén, či dennú dávku psej zmrzliny. Takéto hotely sú preslávené hlavne v USA, kde jedna noc môže stáť až 200 dolárov. Dopriali by ste aj vy svojmu miláčikovi takýto luxus?
 osm psů
Reštaurácia pre psov
V Spojených štátoch sú takisto obľúbené reštaurácie, ktoré sú určené psíkom a ich kuchyňa je plná psích dobrôt . Vášmu miláčikovi môžete objednať vysokokvalitné pokrmy z mäsa či rýb, a pre tých náročnejších i pivo či zmrzlinu pre psov. Ak si aj vy chcete vyraziť na večeru so svojim miláčikom, nemusíte ísť až za veľkú mláku. Podobnú reštauráciu nájdete tiež u našich susedov, priamo v centre Prahy.