Plastové obálky 2pack

Listy sú odjakživa jedným z najdôležitejších komunikačných prostriedkov. Či už idete odoslať objednávku, oficiálnu listinu, žiadosť alebo ľúbostný list, základom je zvoliť si správny spôsob doručenie. S plastovými obálkami vám zjednodušíme každý tento výber.

Plastové obálky sú jednou z najlepších možností, čo sa týka dopravy a odosielania listov, či zásielok. Nemusíte sa báť, že vami zaslaný balík premokne, či sa zašpiní, ak pri nedbalej preprave padne na zem, či zmokne dažďom. Oproti klasickým papierovým obálkam sú tiež omnoho hygienickejšie – ľahko vydezinfikovateľné a nezažierajú sa do nich nečistoty. Tiež sú pevnejšie a menej náchylné k spontánnemu roztrhnutiu.

farebne obalky

Jednou z ďalších výhod plastových obálok je ich relatívne nízka hmotnosť – za poštovné či balné tak zaplatíte omnoho menej ako keby ste si zvolili krabicovú náhradu. Ak chcete všetky výhody plastových obálok, no máte výhrady svedomia a myslíte na životné prostredie, nebojte sa. Plastové obálky sú síce vyrobené, ako už ich názov napovedá, z plastu, no nemusíte sa obávať záťažou prostredia. Spoločnosť 2pack vyrába plastové obálky aj z recyklovaných materiálov.

Pre zamilovaných, či pri rôznych príležitostiach (narodeniny, Vianoce, Veľká noc, sviatky,…) ponúkame mnoho farebných prevedení – ľúbivé ružové, hravé fialové, vášnivé karmínovo červené, veselé žlté, živé zelené… Nenechajte sa limitovať obmedzenou ponukou iných firiem, my vám poskytneme nekonečné možnosti tých najkvalitnejších produktov.

odosielanie, preprava, zasielky

Ponúkame vám nie len tradičné obálky obdĺžnikového tvaru, no aj obálky s pripevneným uchom. Toto sa môže hodiť, ak odosielate čosi vyššej hmotnosti. Vašim zákazníkom, prijímateľom to uľahčí prepravu. Naše obálky sú pre veľkoobchody ako aj pre jednotlivcov – dostupné vo veľkých baleniach po 100ks, či v menších baleniach po 10ks.