Pokrývka hlavy na každú príležitosť.

Niekedy sa hlavne starší ľudia čudujú, prečo toľko ľudí nosí na hlave šiltovku, aj keď vonku vôbec nesvieti slnko. No dnes už šilt na tejto typickej čiapke chrániaci pred slnečnými lúčmi nie je tým podstatným, prečo majitelia šiltoviek siahajú po týchto pokrývkach hlavy. Hlavným cieľom je odlíšiť sa od okolia, ale často aj budovanie vlastnej identity. A šiltovky rôznych druhov, farieb a štýlov ponúkajú nekonečné množstvo možností ako sa môžete odlíšiť od ostatných. Pretože logo zobrazené na prednej strane šiltovky je dokonalým rozlišovacím znakom, ktoré priťahuje mužov, ženy a deti každého veku.

šiltovka

Ak patríte k fanúšikom športu ako sú americký futbal, bejzbal, ľadový hokej alebo iný druh populárneho športu, môžete siahnuť po jednej zo šiltoviek trenchtown.sk značky 47 Brand. Tieto štýlové a veľmi kvalitné šiltovky vás ihneď zaradia medzi priaznivcov jedného zo svetových športových klubov ako sú Boston Red Sox alebo NY Yankees. No mnoho nositeľov týchto šiltoviek nemá vôbec potuchy o týchto športových kluboch, iba sa im jednoducho páčia ich tvary a farebné prevedenie. A nosiť ich môžu hoci aj do baru na stretnutie s priateľmi. No jedno vám tieto značkové šiltovky zaručia určite. Budete vyzerať naozaj trendy a pôsobivá kvalitná šiltovka na vašej hlave vám pomôže zaujať.

šiltovka

No asi najčastejšie siahajú po šiltovkách priaznivci street wear štýlu. Pouličná móda je priam predurčená na nosenie šiltovky na vašej hlave, a preto aj množstvo značiek šiltoviek je určených práve pre tento životný štýl. A priaznivci street wear módy majú vo svojom šatníku niekedy aj niekoľko desiatok šiltoviek rôznych značiek a tvarov. Samozrejme, že je k šiltovke prispôsobený aj celý outfit, no nie je to vždy pravidlom. Šiltovku si totiž môžete dať na hlavu asi ku každému typu oblečenia. Niektorí fanúšikovia ju nosia dokonca aj k pracovnému obleku do práce.