Ponuka, ktorá sa skutočne oplatí

Ponuka, ktorá sa skutočne oplatí

Istotne sa už mnohí z Vás, prevažne podnikateľov s potravinami, stretli s ťažkosťami s prepravou ovocia a zeleniny do predajní. Preprava a transport takýchto potravín má mnoho podmienok a hygienických nárokov, ktorými sa treba riadiť a dodržiavať ich. Práve pre to sme sa pre Vás rozhodli vyrobiť špeciálne bedničky na ovocie, ktoré spĺňajú všetky potrebné body k tomu aby ste mohli ľahko a bezpečne podľa všetkých špecifických nárokov transportovať potraviny tak kam ich potrebujete dostať. Tieto bedničky na ovocie majú hneď niekoľko pozitív, ktoré ocení každý kto každodenne pracuje v takomto prostredí a istotne mu veľmi pomôžu pri takejto práci. Už mnoho rokov sa venujeme výrobe takýchto užitočných bedničiek na ovocie a zeleninu čo je jasným dôkazom toho, že pomohli už veľakrát zlepšiť kvalitu a rýchlosť práce.

prepravka

Bedničky sú vyrábané v rámci všetkých noriem, ktoré musia dodržiavať, sú skladné čo je veľká výhoda pri skladovaní a aj pri samotnom transporte, pretože nezaberajú veľa miesta ale pri tom sú však veľmi priestranné. Rozmery bedničiek, ktoré Vám vyhovujú si môžete jednoducho vybrať medzi našimi výrobkami avšak ponúkame aj výrobu bedničiek na mieru, kde si rozmery vyberiete sami podľa toho aká veľkosť Vám vyhovuje. Vyberať môžete tiež medzi menšími modelmi a aj väčšími.

bednička na ovocie

Tieto prepravky sú veľmi jednoduché a ľahké pri manipulácií, takže ušetríte veľké množstvo času aj energie pri nakladaní a vykladaní. Ceny bedničiek sa pohybujú rôzne vzhľadom na veľkosť bedničky, o ktorú máte záujem. Avšak pomer ceny a kvality sa nedá porovnávať s inými ponukami. Tieto prepravky sú vysokej kvality vďaka kvalitným materiálom, z ktorých sú vyrobené a sú stavané na to aby vydržali všetky možné poveternostné podmienky od dažďa až po mráz. Tieto prepravky sa dajú tak isto používať zas a znova a budú Vám slúžiť dlhé roky, takže nejde o investíciu na pár použití ale na niekoľko rokov. Pokiaľ sa pýtate ako sa o bedničky treba starať, nemusíte mať obavy. Čistenie týchto prepraviek nie je nič ťažké ani zložité a nemusíte k tomu kupovať žiadne špeciálne produkty. K vyčisteniu Vám postačia bežné produkty, ktoré sú v súlade s hygienickými prvkami pokiaľ sa jedná o ovocie a zeleninu. Ak si ešte stále neviete vybrať navštívte náš web kde nájdete bližšie informácie o našich produktoch a v prípade vážneho záujmu sa nemusíte báť nás kontaktovať.