Priebeh tantra masáže

Tantrické masáže nie sú len tak nejaké obyčajné masáže. Pod ich povrchom sa skrýva tajomno, nesú sa v znamení spirituality a rituálov. Prebiehajú po tme alebo pri sviečkach a interiér masážneho salónu je prevoňaný podmanivými vôňami. Majú liečivé účinky na telo, pretože dokážu zjednotiť telo, myseľ a ducha a zároveň ich rozdeliť počas nadpozemskej eufórie spôsobenej nádhernou mladou ženou, ktorá nechá namiesto svojich úst prehovoriť svoje ruky a telo. Tantrické masáže sú dokonalou symfóniou tiel, je to umenie darovania a prijímania energie.

masáž

Zmyselný tanec dotykov a pomalých, nenáhlivých a premyslených pohybov jedného naolejovaného tela o to druhé. Zatúžili ste zažiť to na vlastnej koži? Magic Tantra – tantrický salón v našom hlavnom meste – je tu len a len pre Vás! Navštívte ich oficiálnu webovú stránku a nechajte sa rozmaznávať a híčkať krásnou spoločníčkou, ktorá Vás vezme do raja, a to hneď niekoľkokrát po sebe. Slečnu, ktorá Vám bude sympatická a rozhodnete sa, že práve ona je tá pravá, ktorá sa má postarať o Vaše blaho, si vyberiete po tom, ako sa rozhodnete pre typ masáže. Magic Tantra ponúka na výber množstvo podmanivých masáží s pestrým programom.

masáž

Stačí si len vybrať! Každá masáž u nich začína i končí sprchou, ktorá Vám pomôže uvoľniť sa a zrelaxovať svaly. Samozrejme, všetky potrebné ku sprche Vám bude poskytnuté salónom. Na úvod každého programu sa predvádza rituálny pozdrav Namaste, čo je vlastne úklon na znak vyjadrenia vzájomnej úcty. Je to forma pozdravu pochádzajúca z indického subkontinentu a je to tradičný hinduistický zvyk, ktorý sa nepatrí preskakovať. Samotný tantrizmus totiž pochádza z tohto smeru. Chcete sa o tantrických masážach v Magic Tantra dozvedieť viac? Klikajte na odkaz Masáže a cenník Magictantra a rezervujte si masáž ešte v túto hodinu! Garancia spokojnosti!