Rozhodujúci je kvalitný strih


Zamestnaná žena dnes nemôže tráviť každé ráno desiatky minút pred zrkadlom, aby sa jej podarilo vykúzliť pekný účes. Nájsť dobrú kaderníčku alebo kaderníka, ale nie je jednoduchá záležitosť. Skúšate, skúšate a opakovane sa vraciate domov sklamané. Niekedy sa vám nový účes natoľko nepáči, že idete okamžite pod sprchu. Napokon pochopíte, že rozhodujúci je kvalitný strih, ktorý dokáže urobiť iba skutočný majster. Tento je ale niekoľkokrát drahší než bežný kaderník alebo kaderníčka. Nie je výnimkou, že iba za samotný strih zaplatíte 100 eur.

žena
 
Napriek tomu v týchto salónoch nemajú núdzu o zákazníkov. Ich služby využívajú najmä časovo a profesijne vyťažené ženy, ktoré kvôli práci musia vyzerať dobre. Sú to top manažérky veľkých firiem, političky,  televízne moderátorky, herečky, modelky, podnikateľky ale aj partnerky dobre zarábajúcich mužov. Tieto služby si ale doprajú aj ženy, ktoré majú bežné  povolanie, ktoré si jednoducho chcú užiť trochu relaxácie a luxusu alebo dostanú návštevu luxusného kaderníckeho salónu ako darček. Služby týchto salónov sú samozrejme aj pre mužov.

svatba
 
Luxusné salóny ponúkajú perfektné strihy, kvalitné produkty a individuálny prístup. Majú vlastné kolekcie účesov i farieb a ich zamestnanci sú vlasoví umelci, ktorí poznajú módne trendy. Súčasťou služieb týchto salónov sú okrem tvorby účesov tiež konzultácie, masáže alebo služby štylistky či vizážistky. Masáže majú v obľube predovšetkým muži. Samozrejmosťou je bezplatné poradenstvo, aby klient zistil, aký účes by mu najviac pristal a ako má o vlasy starať. Kvalitní a tvoriví kaderníci sa stávajú populárnymi, majú svoju klientelu a na ostrihanie u takéhoto majstra môžete čakať aj niekoľko mesiacov. Pokiaľ sa chcete objednať ku tomu najlepšiemu top majstrovi, ktorý patrí medzi špičkových odborníkov vo svojom odbore, nie je výnimkou, že čakáte i pol roka.