Senzuálna tantrická masáž.

Ak ste už niekedy absolvovali akúkoľvek masáž, tak určite viete, aký blahodarný účinok má masírovanie celého tela na naše fyzické a psychické zdravie. No možno ste pri takej masáži mysleli, aké by to mohlo byť, ak by vás masírovala zmyselná masérka a dokonca by pri masírovaní nevynechala aj intímne miesta. Takéto masáže, kde dochádza k masírovaniu intímnych partií a hlavný dôraz sa kladie na precítenie celej masáže a jednotlivých dotykov, patria medzi senzuálne masáže.

masáž

Tieto masáže sú veľmi vyhľadávané a cenené, pretože ich dokáže na vysokej úrovni poskytovať iba naozaj vyškolený masér alebo masérka. Kráľovnou medzi týmito masážami je tantrická masáž bratislavatantra.sk, ktorej cieľom je pozdvihnúť celkovú energiu človeka na vyššiu úroveň. Západná civilizácia má problém úplne porozumieť tantrickej masáži, pretože tá vychádza zo základov, ktoré sú nám cudzie. Východné náboženstvá a liečebné postupy vychádzajú z predstavy, že našim telom prechádzajú energetické dráhy, tzv. meridiány, ktoré prepájajú reflexné a akupresúrne body. Každý meridián prechádza inými časťami tela a má na starosti rôzne orgány ľudského tela, ktoré zásobuje energiou.

masáž

Pri tantrickej masáži sa pracuje práve s týmito meridiánmi, ktoré sa použitím správnych techník aktivujú a harmonizujú celý náš organizmus. Pomocou tantrickej masáže tak dosiahnete rozprúdenie vnútornej energie v meridiánových dráhach. Profesionálne dotyky maséra usmernia vašu vnútornú energiu práve tam, kde ju vaše telo najviac potrebuje. Využíva sa tu naša sexuálna energia, ktorá je jednou z najsilnejších energií v celom vesmíre. Pracovanie so sexuálnou energiou je úplne prirodzené a nie je na tom nič nečisté ako sa nám snažia nahovoriť náboženstvá v našich končinách. Nebojte sa preto experimentovať s vašou sexuálnou energiou pomocou tantrickej masáže, ktorá vám prinesie nielen nevídaný zážitok, ale aj prísun potrebnej energie pre celý organizmus.