Široký výber svadobných pozvánok pre každú dvojicu

Prípravy na svadbu sú zložitá záležitosť, ale pri premyslenej organizácii sa dajú s nadhľadom hravo zvládnuť. Ak sa spoločný pár rozhodne prezentovať svoju lásku, plány a zážitky ich vlastným spôsobom je to najlepšia voľba.

Nielen šaty, oblek, kytica, svadobné priestory, ale aj pozvánky na svadbu, zoznam a výber pozvaných hostí sú rovnako dôležité ako ostatné svadobné detaily.

Čas svadobných príprav je zvyčajne hektický, naša ponuka pozvanky na svadbu Graphicsoul Vám pomôže s výberom typom pozvánky na svadbu, jej grafikou, typom písma a celkovým vyznením.

wedding-1183270_640

Môžete si vyberať z ponuky predvolených, už hotových svadobných oznámení, na výber máte všetky druhy písma aj vrátane ručného a čo sa týka textu oznámení k dispozícii je 18 predvolených šablón, z ktorých si určite vyberiete.

Ak máte predsa svoje individuálne požiadavky – webová aplikácia na našej web stránke Vám umožní vypracovanie Vášho vlastného a jedinečného svadobného oznámenia, na ktoré určite nezabudnete. Bude to Vaše spoločné dielo a dlho Vám bude pripomínať výnimočný okamih svadby.

Každá pozvánka na svadbu si vyžaduje svadobnú obálku – výber je rozmanitý, mnohé farebné odtiene, veľkosti, prevedenia, ktoré vkusne doplnia pozvánku na svadbu.

Charakter a celkové poňatie svadby určuje aj typ a výber svadobnej pozvánky. Ak sa pár rozhodne pre konzervatívnu svadbu s obradom v chráme a následne pre spoločenskú svadobnú hostinu, vtedy sú vhodné tradičné a elegantné svadobné pozvánky alebo starodávne vintage pozvánky, ktoré aj hosťom naznačia charakter svadobnej hostiny.

wedding-3372884_640

V prípade tradičnej svadby s tradičnými zvykmi, aj vrátane folklórnych sú vhodné folklórne svadobné pozvánky s folklórnymi motívmi, ktoré upozornia hostí na dodržiavanie tradícii.

Veľmi obľúbenými sú aj vlastné svadobné pozvánky, so svadobným textom, ktorý navrhla dvojica, spoločnou fotografiou a dnes už nie sú výnimkou ani pozvánky s karikatúrou. Sú výnimočné a naznačujú spoločný zmysel dvojice pre humor, ktorý je v reálnom živote tak nevyhnutný.

Aj romantickú svadbu viete predstaviť pozvánkou ozdobenou krajkou šiat budúcej nevesty alebo iným romantickým doplnkom.

Vyberte si správne, tak, aby Vám svadobná pozvánka vždy pripomínala spoločné okamihy jej výberu.