Skvelé tipy pre mužov na rande


Príchod

Je pochopiteľné, že ak už konečne zavoláte svoju možno budúcu priateľku von, nie je vhodné, aby ste meškali. A ani výhovorky typu dlhá kolóna alebo bol som ešte natankovať nie sú prípustné. Čiže ak máte podozrenie, že vám to cestou niekde zdochne, radšej vyrazte o pol hodinu skôr. Pre prípad „nečakaných“ kolón.

 model

Outfit

Jedna z najdôležitejších vecí, ktorá rozhoduje o prvom dojme. Neupraveného sedliaka či elegantného muža? Ak ju vezmete do nejakej reštaurácie, určite sa nehodia staré vyšúchané rifle alebo tričko na ktorom máte včerajšiu večeru. Ak nie ste svoji v obleku, voľte čierne džínsy alebo nohavice. Košeľa a kravata je ideálnou voľbou, no ani pekným rolákom alebo svetrom nič nepokazíte.

 

Celkový dojem

Gro celého vášho outfitu ste vy sám. Áno, máme radšej, keď ste prirodzení, no malé to pozmeny nikdy neuškodia a sú takým malým plusom k lepšiemu vydareniu. Základom sú samozrejme čisté zuby. Ak by neskôr došlo k bozkom, žiadnu ženu neočarí vôňa cibule z rannej praženice. Krásny biely chrup v širokom úsmeve určite odmäkčí každú ženu.

 gentleman

Ako druhé je samozrejme správne zvolená vôňa, teda voňavka. To, že muž od potu žene nevonia, hádam každý vie. Nejaký deodorant, aby ste aj po sprche ostali čistí a voňavka. Na správnu voňavku asi neexistuje žiaden návod. Je to čisto len na vás, čo vám vonia a v čom sa cítite najlepšie. Veď ženám vonia skoro každá mužská voňavka.

 

Mužské ruky. Teda presnejšie nechty. Netvrdím, že musia byť na milimeter upravené. To by už nepôsobilo veľmi mužsky. Ale ani dlhé pazúre alebo špina za nimi nevyzerá esteticky. Pozor na to, ruky vždy poriadne vydrhnúť.

 

Kam von?

Často kladená otázka. Ak chcete staviť na klasiku/romantiku, večerou alebo kinom nič nepokazíte. Možno aj kombináciou oboch. Takmer každá žena si pod pojmom romantické rande predstaví romantický film, romantickú večeru a samozrejme prechádzku, teda romantickú prechádzku pod holým nebom plným hviezd. Ak však nie je veľmi romantický typ, káva či pohár vína je tou správnou voľbou. To už však musíte zvoliť vy sám, pretože vy najlepšie viete, čo vaša drahá uprednostňuje.

 muž

Buď prirodzený

Rob toto, rob tamto. Aj keď sú to osvedčené tipy a rady, nie stále fungujú a nie každý ich aplikuje správne. Preto v prvom rade daj na svoj mužský inštinkt. Ak cítiš, že večera alebo kino nebolo to pravé orechové, nezúfaj. Hľadaj niečo iné, čo baví vás oboch. Aj keď by to bol zoskok z lietadla.