Správa ktorá sa dá zmazať


Už sa Vám stalo že ste napísali niečo , čo ste nechceli odoslať , alebo ste sa pomýlili ci napísali niečo čo ste nechceli ? Mne sa to stalo už veľa krát a v aplikácii  WhatsApp  sa mi to  dosť stáva často.

aplikace
 
·         Stane sa že niekedy odošlete niečo čo nechcete , alebo sa pomýlite  alebo napíšete niečo čo nechceli napísať ?  Na aplikácii WhatsApp je takáto mini služba dostupná ,a oproti Messengeru  sa dá sprava úplne zmazať. Vráťme sa ale späť na aplikáciu WhatsApp. Táto aplikácia ponúka možnosť úplne zmazanie správy , bez toho aby ju niekto prečítal skôr ako ju  videl. Túto novinku aplikácia WhatsApp avizovala na svojom FAQ stránke pod názvom zmazanie správy. Ide teda o novinku ktorá by mala uľahčiť komunikáciu medzi užívateľmi teda správami ktoré ste nechceli odoslať. 

mobil
 
·         Zmazať správu môžete jednoducho. Podržte pár sekúnd na správe ktorú chcete odstrániť a vybehne Vám možnosť úplne  odstránenie  správy. A vaše správy nikto neuvidí. Pozor , táto možnosť je časovo obmedzená . Správu odstránite do siedmich minút , a ak po siedmich správu minútach neodstránite, správa ostane na vašom chate a vaši priatelia či známi na WhatsApp-e ju uvidia.

whatsup
 
·         Problém je však v  tom , že táto služba nie je dostupná pre všetkých užívateľov pretože je zatiaľ v skúšobnej beta verzii. No časom sa dostane na  všetky chaty WhatsAppu teda aj na všetky  zariadenia s operačným systémom Android a Istore. Zatiaľ však nie je známe kedy by sa mala táto aktualizácia dostať pre všetkých používateľov , no možno to už bude Januári v budúcom roku . Hneď ako budeme vedieť presný termín aktualizácie budeme vás informovať v najbližšom  článkoch. No zatiaľ je však jasne  že táto služba v WhatsApp-e je prvá medzi ostatnými aplikáciami. Na Messengeri existuje však niečo podobne , ale keď správu vo vašom konte zmažete , váš priateľ na druhej strane ju stále vidí.