Sťahovacia firma Bonus

Riešite sťahovanie a potrebujete sťahovaciu firmu? Sťahovanie je skutočne náročné a obnáša so sebou veľmi veľa úsilia, stresu a nervov. Preto drobná alebo veľká pomoc nie je vôbec na škodu. Obráťte sa na naše sťahovacie služby Bonus.

AKO NAŠA SŤAHOVACIA SLUŽBA FUNGUJE?

Keď nám zavoláte a dohodnete si s nami termín, tak prídeme na dohodnuté miesto na obhliadku. Táto obhliadka je úplne zadarmo a nezaplatíte za ňu ani cent! Cenovú ponuku na mieru konkrétne pre vás vypracujeme taktiež úplne zadarmo, bez poplatkov navyše. Dohodnete si konkrétny dátum a čas, kedy bude sťahovanie prebiehať a môžete sa na nás spoľahnúť, že prídeme v presne dohodnutý čas. Ak potrebujete zabaliť váš nábytok a veci z domu, tak to spravíme bez problémov a bezpečne, aby ste sa o svoje veci nemuseli báť. Dbáme na bezpečnosť vašich vecí a zaobchádzame s nimi opatrne a s citom.

sťahovanie

Naložíme vaše veci, nábytok a majetok do auta, zaistíme ho tak, aby sa nehýbal a nedošlo k poškodeniu. Nábytok prevezieme na potrebné miesto, vynesieme ho, rozbalíme a taktiež za sebou nenecháme spúšť a neporiadok. Pekne všetko po sebe odnesieme a vynesieme do koša, aby ste nemali starosti navyše. Taktiež ho môžeme podľa vašich predstáv ešte premiestniť.

sťahovanie

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

Ak sa pýtate prečo si máte vybrať zrovna našu sťahovaciu firmu Bonus, tak si to veľmi rýchlo a stručne zhrnieme. Ako sme už spomínali obhliadku a cenovú ponuku máte od nás grátis a úplne zadarmo. Taktiež si neúčtujeme žiadne príplatky po vynášanie alebo znášanie nábytku alebo potrebných vecí po štvrté poschodie bez výťahu. Našou obrovskou výhodou voči ostatným sťahovacím firmám je fakt, že robíme aj cez víkendy a sviatky. Čiže sme tu pre vás nonstop. Naše služby sú za prijateľnú sumu. Sme féroví, profesionáli a dá sa s nami dohodnúť na čomkoľvek. Preto neváhajte a objednajte si naše sťahovacie služby ešte dnes!