Strácate silu? Tak je čas dopriať si tantrickú masáž

Veľa ľudí je na tom tak, že ak sa vo svojej retrospektíve pozrú na posledné mesiace alebo dokonca rok, nenájdu tam nič extra zaujímavé. A ak sa aj niečo nájde, je to málo v porovnaní s tým, koľko veľa času venovali práci, povinnostiam a starostiam. A v čase voľna to zas bol stále ten istý stereotyp, viac- menej nuda, stále to isté. A toto sú všetko faktory, ktoré ich navyše oberajú o životnú energiu, čiže na nejaké dobrodružstva alebo nové zážitky už ani nemyslia.

Lenže zažiť niečo vzrušujúce a uvoľňujúce môžete aj bez toho, aby ste museli cestovať do zahraničia, venovať sa extrémnym športom či niečo podobné. Za vysnívaným zážitkom možno stačí prejsť pár kilometrov a niekomu možno len pár krokov. V našom hlavnom meste totiž nájde massage tantra, výborne prevedenú tantrickú masáž v špecializovanom tantra salóne. Vzrušujúci a zároveň uvoľňujúci zážitok, ktorý vás nabije čerstvými životnými silami.

masáž, nohy

A rozhodne tu nejde len o nejaké slová do vetra. Cieľom tantrickej masáže v skutočnosti je obohatiť návštevníka o životnú energiu, a to konkrétne aj tým, že pri nej dochádza k veľmi účinnému odstráneniu telesných, emočných a sexuálnych blokov. Všetky nahromadené ťažkosti sa v daný okamih dokážu stratiť, no je k tomu potrebná práca so sexuálnou energiou.

  • Je teda veľmi podobná tej erotickej, senzuálnej a okrem celého tela sa venuje tiež masáži intímnych miest.

sexi žena

V salóne ako Bratislava Tantra sa navyše stretnete s bohatšou ponukou, ktorá myslí aj na tých skúsenejších. Presvedčia vás o tom praktiky ako body a body mutual tantra, rain mutual, sensual, secret dark a iné. Medzi nimi nechýba ani masáž pre páry a samozrejme ako prvá je na výber tá klasika, čo je odporučená pre každého, kto sa s týmto pôžitkom rozhodne ešte len začať a potrebuje sa s nimi príjemne oboznámiť. Až potom by mal skúsiť niečo intenzívnejšie zo spomenutej ponuky.