Účinné čistenie dažďových zvodov.

Upchatie odtokového potrubia alebo kanalizácie je dnes pomerne jednoducho riešiteľné. Všetko, čo k tomu potrebujete, je mať v mobile to správne telefónne číslo na spoločnosť, ktorá sa čisteniu – krtkovaniu – upchatých potrubí venuje profesionálne. Privolaní odborníci vedia pomerne v rýchlom čase vyhodnotiť to najvhodnejšie riešenie problému, ktoré aj následne aplikujú na spriechodnenie vašej kanalizácie.

problémy s odtokom

Asi najčastejšie sa v domácnosti môžeme stretnúť s upchatým umývadlom alebo odtokom v kúpeľni, keď je problém niekde v stene alebo podlahe, kde sa nachádza odpadové potrubie. V takomto prípade ide o potrubia menšieho priemeru, takže najúčinnejšou metódou na odstránenie problému je elektromechanické čistenie. Ide o oceľovú ohybnú strunu, ktorá vibruje a je napojená svojim koncom na elektromotor. Takto sa struna posúva stále hlbšie do potrubia a následne uvoľňuje príčinu upchatia. Takýmto moderným postupom sa veľmi účinne odstránia problémy v potrubí až do vzdialenosti 25 m a problémom nie sú ani malé potrubia o priemere do 50 mm.

kúpeľňa

Elektromechanické čistenie je veľmi účinné a je ním možné veľmi rýchlo odstrániť problémy pri odtokoch vaní a drezov, WC, umývadiel a pisoárov. Takéto služby využívajú často napríklad majitelia reštauračných zariadení alebo obchodných domov, kde hygienické zariadenia navštevuje denne veľký počet ľudí.

Veľmi zaujímavou skupinou problémov sú dažďové strešné zvody, ktoré sa s problémami ohlásia počas prudkých dažďov, keď voda nekontrolovane preteká ponad zvody. Krtkovaním týchto zvodov sa pohodlne odstránia nánosy lístia z okolitých stromov alebo kúsky konárov, ktoré tam spôsobovali problémy. No dnes už ani takéto nepríjemnosti nespôsobujú majiteľom takýchto budov žiadne starosti, pretože pomoc je vždy nablízku. Ak ste napríklad z Dunajskej Stredy alebo blízkeho okolia, kontaktujte krtkovanie Dunajská Streda a vaše problémy prenechajte profesionálom s modernou čistiacou technikou.