Viete, čo môžete urobiť?

Vždy, keď som sa na seba pozrela do zrkadla, naozaj sa mi chcelo plakať. Viem, že je to nenormálne melodramatické a že by som tak rozprávať nemala, ale nech sa deje čokoľvek, nakoniec je to predsa len niečo, na čo by ste nemali mať taký pohľad. Som obklopená ľuďmi, ktorí sa majú radi, ktorí milujú na sebe naozaj všetko a je jasné, že by ste tak určite chceli vyzerať aj vy. Neexistuje jeden človek, ktorý by sa nechcel pri pohľade na seba do zrkadla usmievať a ak niekto niečo tvrdí, tak klame. Pretože každý sa chce mať rád. A každý z nás chce byť skutočne veselý a usmiaty a obliekať si veci, ktoré miluje len preto, lebo jednoducho môže. Preto je veľmi smutné, keď sa pozriete na niekoho a vidíte, že je zo seba nešťastný. A ja som bola ten prípad.

meloun

Ako mám začať mať rada samú seba? Čo mám urobiť?

Otázka, ktorú si veľké množstvo ľudí z nás pokladá asi už od puberty a je jasné, že je na ňu maximálne ťažké odpovedať ku spokojnosti všetkých ľudí okolo. Každého urobí spokojným niečo iné, práve preto je ťažké sa na to takto pozrieť a začať uvažovať podľa toho, čo by bolo podľa vás to najlepšie. Ak vám urobí radosť to, že schudnete pár kíl, tak by ste mali začať cvičiť. Ak sa chcete začať cítiť ako nový človek, možno by vám úplne postačilo, keby ste si spravili taký poriadny detox.

zelenina

Jasné, že nie každý z nás vie, ako na to a nie každý má možnosť to aj urobiť, ale verte tomu, že napríklad taká kvalitná káva na chudnutie naozaj spraví s vaším telom a možno aj s vašou mysľou niečo, čomu ani sami nebudete chcieť uveriť. Uvidíte, že to bude priam neuveriteľné, keď si všimnete, že všetko, čo ste doteraz videli, bolo naozaj krásne a zvláštne. A niekedy sa proste musíte reálne pozrieť aj na to, že niektoré veci nie sú až také zložité, ako by ste si sami mysleli. Záleží však v prvom rade na tom, ako ste ochotný a schopný sa pozrieť sami na seba. Ja som vedela, že toto moje telo potrebuje.