Vytrieďte nepotrebné kúsky z vášho šatníka

Oblečenie, o ktorom dúfate, že sa do neho jedného dňa dostanete
Väčšina z nás môže nenávidieť priznať si to, ale ak sa nám naozaj páči niečo, čo je k dispozícii len v menšej veľkosti, vždy daný kúsok kúpime v nádeji, že náš súčasný fitness plán nám môže v blízkej budúcnosti pomôcť  "vojsť doňho". Zatiaľ čo ambícia je dobrá, spravidla je to len slepá viera. V prípade, že sa tieto kúsky, ktoré do nich zapadajú, nebudú nosiť v posledných šiestich mesiacoch alebo viac, je čas prerušiť šnúru a vyradiť ich zo svojho šatníka.

šaty

Vyblednuté oblečenie, oblečenie, ktoré chcete upraviť
Oblečenie, ktoré je oboznámené s vnútrom vašej práčky, ktoré sa príliš často nosí a tie veci, ktoré si vyžadujú drobné úpravy, to všetko je vo vašej skrini zbytočné. Viete to rovnako ako vaša mama – najlepší spôsob, ako sa s nimi vyrovnať, je premiestniť ich z vášho šatníka do koša.

Tematické oblečenie
Róba ktorú ste mali na stužkovej, keď ste bola družička na svadbe svojho najlepšieho priateľa, Halloweensky kostým, ktorý si viac neoblečiete, alebo niečo iné, čo bolo spravidla jednorazové nosenie, potrebuje nájsť  svoju cestu von zo skrine.

skříň

Znosené oblečenie, o ktorom si myslíte, že budete nosiť ako pyžamo
Ak existuje špeciálny vesmír, do ktorého sa dostanú všetky stratené ponožky, vesmír vecí určených na spanie je tam, kde ide väčšina starých tričiek a nohavíc. Pripúšťame, že tkaniny sú veľmi mäkké po opotrebení, takže je úplne prirodzené, že ich chcete nosiť v posteli, ale priznajte si, že drvivú väčšinu týchto vecí určených na domáce nosenie alebo na spanie skončia zapadnuté prachom hlboko vo vašej skrini.

Oblečenie, ktoré ste nenosili posledných 6 mesiacov
Je pravdepodobné, že ak ste za posledných šesť mesiacov nenosili niečo, do čoho už nevojdete, alebo vám to jednoducho nechýba (áno, existujú aj také kúsky), znamená to, že zbytočne zaberajú priestor vo vašej skrini, ktorá by mohla byť naplnená novými oblečeniami, ktoré naozaj chcete nosiť.