Sklenené posuvné dvere vhodné do každej miestnosti

Sklenené posuvné dvere vhodné do každej miestnosti


Posuvné sklenené dvere Lmmont sú variantom dverí, ktorý sa čoraz častejšie používa v moderných interiéroch. Dôvodom sú výhody, ktoré použitie zasúvacích dverí prináša. Tu sú niektoré z nich:
Priestorová úspornosť – pravdepodobne najobľúbenejšia výhoda posuvných dverí. Pri používaní sa zasúvacie dvere posúvajú po pojazdovej lište na stene, alebo na strope, prípadne sa zasúvajú do stavebného púzdra. Pri otváraní teda zasúvacie dvere nezaberajú prakticky žiadne miesto navyše a ušetria tak vo vašom byte priestor, ktorý môžete účelne využiť.
Sú bezbariérové – technológia posunu zasúvacích dverí nevyžaduje žiadne vodiace lišty, koľajnice ani inštalovanie prahu na podlahe. Posuvné dvere tak vytvárajú stopercentne bezbariérový priestor.
Inštalácia bez stavebných úprav – posuvné dvere s uchytením na stenu sa posúvajú po pojazdovej lište v garniži, ktorá sa dá jednoducho nainštalovať na stenu, takže pri inštalácii nie sú nutné žiadne väčšie stavebné úpravy, ktoré by mohli spôsobiť hluk, prach a neporiadok vo vašom byte.

showroom-1188626_640

Variabilné premeny priestoru – posuvné dvere umožňujú kúzliť s obývacím priestorom a variabilne meniť veľkosť a dispozície priestoru bytu. V prípade potreby tak môžete spojiť alebo oddeliť priestor kuchyne a jedálne alebo obývacej izby. Rovnakým spôsobom možno zasúvacími dverami prepojiť priestor interiéru so zimnou záhradou, balkónom alebo terasou.
Elegantný vzhľad – posuvné dvere, predovšetkým tie so zasúvaním do stavebného púzdra, pôsobia v interiéri veľmi elegantným a moderným dojmom, ktorý vášmu bytu dodá punc elegancie a originality.
Veľký výber materiálov a povrchových úprav – takmer všetky modely interiérových dverí sa vyrábajú aj v posuvnom variante. Rovnako pestrý je aj výber materiálov a povrchových úprav. Môžete si tak vybrať zo širokej ponuky povrchov od lakovaného, cez rôzne dekory fólií a laminátu s dekormi so vzhľadom štruktúry dreva rôznych drevín, či jednofarebným povrchom až po prírodný povrch v podobe drevenej dyhy.
Presvetlia váš byt – keď  využijete možnosť použiť na zasúvacie dvere sklenené výplne z bezpečnostného kaleného skla, vnesú tieto dvere do vášho interiéru svetlo a jas.

Kúpeľňa, dvere

Sú bezpečné – zasúvacie dvere sa zatvárajú a otvárajú veľmi jednoducho, takže pri ich používaní nehrozí riziko úrazu. Ak použijete sklenené výplne z kaleného skla, sú prakticky nerozbitné a absencia prahu a vodiacej lišty na podlahe eliminuje nebezpečenstvo, že sa o nich napríklad vaše deti potknú a utrpia úraz.