Viac miesta v našej izbe

Viac miesta v našej izbe

Ak kupujete posteľ do izby kde spí len jedno dieťa, vyberte klasickú posteľ v závislosti od veľkosti vášho dieťaťa. Vyberajte takú, na ktorú sa zmestí, no zároveň nezaberie veľa miesta. V ponuke sú rôzne veľkosti, v závislosti od veku. Preto môžete kúpiť menšiu, ktorá zaberie málo miesto a o pár rokov ju môžete vymeniť za väčšiu, a tú starú posunúť mladšiemu súrodencovi alebo jednoducho predať. Pre malé deti sú najlepšie postele s postavičkami, či v podobe auta, no pozor aby tie postavičky neboli strašidelné, vtedy by sa vaše dieťa mohlo každú noc presúvať do vašej manželskej postele s plačom.

ložnice

Dve deti v spoločnej izbe potrebujú veľa miesta na učenie a hranie, no dve postele zaberú veľmi veľa miesta. Preto veľa rodičov siaha po poschodových posteliach, ktorých je na trhu dostatok. Môžete si vybrať z aktuálnej ponuky obchodov, alebo si navrhnúť svoju vlastnú predstavu, ktorú vám zhmotní šikovný stolár.

postel

Na výber máte lacnejšie postele a taktiež kvalitnejšie z masívneho dreva. Ak nechcete investovať peniaze do masívnej drahej postele, na trhu sú aj lacnejšie verzie, no menej kvalitné. Preto ak chcete kupovať posteľ len na krátku dobu, napríklad približne na päť rokov, vtedy sa vám oplatí kúpiť lacnejšiu verziu. No ak chcete posteľ na viac rokov a chcete aby vám vydržala nepoškodená, vtedy svojim deťom zakúpte kvalitu z masívneho dreva, ktorá vydrží.

dětská postel

Ak chcete kupovať posteľ do spálne pre manželov, určite sa oplatí investovať. Vy už nevyrastiete, preto ju tak skoro nebudete chcieť meniť. Takáto posteľ sa kupuje aj na pätnásť-dvadsať rokov. Vyberajte masívne pevné drevo, nie lacné drevotriesky, ktoré vydržia len chvíľu. Taktiež si vyberte posteľ, ktorá je vyššia, vtedy bude vstávanie z postele oveľa jednoduchšie, je to najlepšou voľbou pre starších ľudí. Posteľ laďte so zvyškom nábytku aby vaša izba vyzerala vkusne.